Регистрация

У Держдумі запропонували видати Януковича Україні

28-11-2014, 21:08

У Держдумі запропонували видати Януковича Україні

У Держдумі запропонували видати Януковича Україні

 У Росії заговорили про видачу Януковича

Росія не повинна давати притулок політикам, що зрадили свій народ, заявив депутат від Єдиної Росії.

епутат Держдуми від партії Єдина Росія Валерій Якушев заявив, що колишнього президента України повинні судити на батьківщині. Таку заяву Якушев зробив в ефірі радіостанції Говорить Москва в п'ятницю, 28 листопада.
"Януковичу в Росії місця не повинно бути. Ця людина зрадила увесь український народ і втекла, його треба знайти і судити будинки. І ми не повинні його підтримувати", - відмітив депутат Держдуми.
Він підкреслив, що політики, подібні до Януковича, не повинні отримувати притулок в Росії.
"Тим, хто хоче тут сховатися і нормальній робочій людині не зміг допомогти, місця немає в Росії. Спочатку у себе наведи лад, там створи умови, але вони втекли", - підкреслив Якушев.
Як повідомляв Кореспондент.net, Генеральна прокуратура Україна розслідує ряд кримінальних справ відносно екс-президента Віктора Януковича. Зокрема, йому інкримінують дії, спрямовані на зміну конституційного ладу або на захоплення державної влади по подіях на Майдані, а так само перевищення влади або службового стану, що спричинило тяжкі наслідки і державна зрада за підписання їм договори з РФ з питання перебування Чорноморського флоту РФ на території України та ін.

Автор: Admin
Прочитали - 797
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати