Регистрация

Зливаючи гривну. Українці скуповують продукти, ліки і гаджети

24-02-2015, 22:30

Зливаючи гривну. Українці скуповують продукти, ліки і гаджети

Зливаючи гривну. Українці скуповують продукти, ліки і гаджети

Не чекаючи нових стрибків гривни, українці намагаються запасатися товарами
Городяни змітають з полиць щодня дорожчаючі імпортні товари.
Обвал гривни і стрімке зростання цін змусив українців скуповувати товари, що дорожчають з кожним днем. Як розповіли Кореспондент.net представники торгових мереж, цінники на техніку, продукти харчування і інші товари продавці вимушені піднімати у декілька разів.
За словами менеджера одного з великих інтернет-магазинів столиці, цінники на побутову і комп'ютерну техніку із-за курсу валют доводиться міняти щодня, а то і кілька разів за добу.
"Залежно від категорії товарів, націнки можуть бути від ста до тисячі гривен і більше. Велика побутова і вбудовувана техніка дорожчає на 500-1000 гривен щодня. Люди намагаються купувати дорогу техніку, "зливають" гривну. Скуповують, наприклад холодильники. Ми вимушені, дуже часто закривати акції на ці товари", - розповіла співрозмовник видання.
За її словами, також люди купують мобільні телефони, адже і вони щодня дорожчають на сотні гривен. Окрім побутової техніки зростання цін спостерігається на імпортні продукти.
Кава, чай, спиртні напої, дитячі товари, косметика - цими продуктами намагаються запастися жителі міст, відмічають продавці.
Крім того, жителі Києва розповіли Кореспондент.net, що сьогодні біля деяких аптек люди вибудовувалися в черзі, щоб придбати ліки.
При цьому, як пояснюють фармацевти, ажіотаж росте серед громадян, які мають хронічні захворювання і вимушені постійно вживати дорогі медпрепарати. А в цілому, споживчі настрої українців погіршуються, оскільки людям просто нема за що купувати товари.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні різко подорожчали продукти харчування і бензин.
Також в Києві і області з 18 лютого окремі види хлібобулочної продукції в середньому подорожчали на 10-12%.

Автор: Admin
Прочитали - 643
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати