Регистрация

Журналісти зняли колону військової техніки РФ недалеко від України

24-02-2015, 10:49

Журналісти зняли колону військової техніки РФ недалеко від України

Журналісти зняли колону військової техніки РФ недалеко від України

Фінські журналісти опублікували відео з колонної військової техніки в 50 км від українського кордону.
Журналісти фінського телеканалу Yle опублікували фотографії і відео колони російської військової техніки в районі Новошахтинська Ростовської області, в 50 кілометрах від російсько-української межі.
За словами журналістів, до складу конвою, який супроводжували російські солдати, входили, серед іншого, ракетні установки (імовірно - РСЗО Торнадо); деякі автомобілі були замасковані. Також в колоні були помічені два вантажні автомобілі з логотипом російської торгової мережі "Магніт".
Відзначається, що техніка рухалася по трасі, що веде до Маріуполя Донецької обл. Також журналісти розповіли, що на російському пункті пограничного контролю "Новошахтинськ" їм заборонили знімати що-небудь під приводом відсутності відповідного дозволу. В результаті репортерів змусили покинути цю територію.
Крім того, по словах представників ЗМІ, місцеві жителі в розмовах відмічають збільшення присутності російських військових в Ростовській області з початку конфлікту на сході України.


Як повідомляв Кореспондент.net, напередодні з'явилося відео з колонної військової техніки РФ, що спрямовується у бік Харківської області.
Сепаратисти показали розбомблене Дебальцево

Журналісти зняли колону військової техніки РФ недалеко від України

Дебальцево зараз знаходиться під контролем сепаратистів.
У мережі з'явилося відео, на якому сепаратисти показують, як виглядає Дебальцево (Донецька область) після боїв.
На кадрах видно, що місто практично зруйноване, знищені житлові будинки, гаражі. Самі автори називають себе "армією звільнення". "Жили щасливо, але не довго. Усіх звільнили звідси", - говориться на відео.
ОБЕРЕЖНО! У відео міститься ненормативна лексика!


Як повідомляв Кореспондент.net, 18 лютого українські силовики почали відведення військ з Дебальцево. Місто перестало вважатися стратегічно важливим об'єктом, оскільки повністю знищений.
У ДНР заявили, що Дебальцево повністю перейшло під контроль підрозділів сепаратистів.

Автор: Admin
Прочитали - 649
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати