Регистрация

У блоці Порошенка подали законопроект про вступ до НАТО

28-11-2014, 16:53

У блоці Порошенка подали законопроект про вступ до НАТО

У блоці Порошенка подали законопроект про вступ до НАТО

 Законопроект про вступ до НАТО вніс депутат від Блоку Порошенко

Депутат від блоку Порошенко пропонує відмовитися від позаблокового статусу і законодавчо закріпити прагнення до Альянсу.
У Верховній Раде зареєстрований законопроект про відмову України від позаблокового статусу і про вступ до НАТО.
Законопроект №1014-1 вніс член фракції Блок Петра Порошенка Тарас Батенко, обраний до парламенту по округу у Львівській області.
документі пропонується виключити із закону "Про основи внутрішньої і зовнішньої політики" пункт про позаблоковий статус України і доповнити статтю про основи зовнішньої пунктом про "членство України в Організації Північноатлантичного договору".
Аналогічні зміни також пропонується внести в закон "Про основи національної безпеки України".
Нагадаємо, президент Петро Порошенко в зверненні до Парламентської Асамблеї НАТО заявив, що Україна відновлює курс на інтеграцію в євроатлантичну систему безпеки.
В той же час, за його словами, рішення про можливий вступ України до НАТО прийматиметься на всеукраїнському референдумі.
У свою чергу, помічник держсекретаря США Вікторія Нуланд заявила, що Україні буде дуже не просто вступити в НАТО. А міністр закордонних справ Франції Лоран Фабиус повідомив, що заяви нового уряду України про те, що країна має намір вступити в НАТО, створюють "серйозні проблеми".

Автор: Admin
Прочитали - 772
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати