Регистрация

Ряд батальйонів виступили проти "генштабу Яроша"

22-02-2015, 12:16

Ряд батальйонів виступили проти "генштабу Яроша"

Ряд батальйонів виступили проти "генштабу Яроша"

Десяток батальйонів виступили проти створення так званого альтернативного Генштабу добровольчих батальйонів.
Ряд добровольчих батальйонів заявили, що не визнають ніяких альтернативних штабів, окрім МВС.
Напередодні увечері представники 13 добровольчих батальйонів і організацій в Дніпропетровську підписали спільний меморандум про створення Об'єднаного штабу добровольчих сил України.
Зокрема не підтримують новоутворений "генштаб Яроша" Батальйони Днепр- 1, Донбас-Україна, Айдар, Золоті ворота, Чернігів, Сич, Кременчук, Світязь і Киев- 1.
Так нардеп і колишній комбат батальйону Днепр- 1 повідомив, що "полк територіальної оборони Днепр- 1 виконує накази Міністерства внутрішніх справ України і Верховного Головнокомандувача, і ні до яких "альтернативних штабів не відноситься".
"Полк" Днепр- 1 "є офіційним структурним підрозділом, що підкоряється Міністерству Внутрішніх Справ України. Це зразковий полк міліції, з честю несе службу в гарячих точках. "Днепр-1" тримає передній край в Пісках, а також в секторі М (Чармлик, Лебединський). Крім того, ми забезпечуємо громадський порядок і правопорядок в місті Маріуполь", - говориться в заяві Берези.
Cоздание "штабу батальйонів" націлене проти Порошенка - експерт
Також колишній комбат відмічає, що полк взаємодіє як з підрозділами ВСУ, так і з Національною Гвардією України.
Також було опубліковано відео заяви комбатів добровольчих батальйонів МВС і Нацгвардії, в якому представник батальйону Золоті Ворота заявив, що не виконуватиме накази ніяких штабів, окрім МВС і Головнокомандувача. Те ж саме заявили його колеги з батальйонів Чернігів, Сич, Кременчук, Світязь і Киев- 1.


АТО про "генштаб Яроша" : Нехай тоді створюють свою армію

Ряд батальйонів виступили проти "генштабу Яроша"

Добровольці хочуть зняти з себе відповідальність, відмічають в штабі АТО
Створення паралельного Генштабу погіршить роботу підрозділів, вважає Роман Туровец.
У штабі АТО не знають деталей створення добровольчими батальйонами об'єднаного штабу, але засуджують цю заяву. Про це Кореспондент.net повідомив начальник прес-центра штабу АТО Роман Туровец.
"Збільшення органів управління, а це буде додатковий орган, обов'язково призводить до погіршення якості керівництва. Це дуже просто - чим менше таких рівнів, тим простіше керувати підрозділами. А що вони хочуть створити, навіщо"?, - відмітив представник штабу.
Туровец упевнений, що вони не воюватимуть "самі по собі". "Вони все-рівно працюватимуть під керівництвом Генштабу, навіщо тоді така структура? Щоб потім сказати "це не ми, а вони"? Или вони хочуть окремо воювати, нехай тоді створюють свою армію... Тоді Генштаб не нестиме за них ніякої відповідальності".
"Виходячи з цього заяви можна зробити виведення: добровольчі батальйони створять собі окремий штаб, і якщо все буде добре, будуть героями. Якщо все погано - Генштаб знову буде винен і вони не несуть ніякій відповідальності. Це щось ненормальне", - заявив начальник прес-центру.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що представники 13 добровольчих батальйонів і організацій в середу вечером в Дніпропетровську підписали спільний меморандум про створення Об'єднаного штабу добровольчих сил України.
Після публікації новини Роман Туровец уточнив, що є екс-начальником прес-центру АТО і зараз не представляє позицію керівництва. Тому усі слова є його особистими його особистою думкою, а не позицією штабу антитерористичної операції.

Автор: Admin
Прочитали - 608
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати