Регистрация

Сенатори США призвали посилити санкції проти Росії

21-02-2015, 13:20

Сенатори США призвали посилити санкції проти Росії

Сенатори США призвали посилити санкції проти Росії

Сенатори звернулися до Джона Керри з листом
Двопартійна група сенаторів призвала Керри посилити санкції проти Росії і забезпечити військову допомогу Україні.
Двопартійна група сенаторів США призвала держсекретаря Джона Керри посилити санкції проти Росії і забезпечити військову допомогу Україні у зв'язку з останніми події в Дебальцево.
Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на лист сенаторів Джону Керри.
"Настав час надати оборонні озброєння Україні і розглянути питання про введення додаткових санкцій, у тому числі видалення Росії з фінансової системи SWIFT", - сказано в повідомленні.
Серед тих, хто підписав лист - демократ Дік Дурбин і голова комітету у справах збройних сил Джон Маккейн.
Нагадаємо, Євросоюз розширив санкції відносно Росії 16 лютого. У "чорний" список потрапили 19 фізичних осіб і дев'ять організацій і військових підрозділів самопроголошених ЛНР і ДНР.
Могерини: Рішення про нові санкції може бути прийняте в найближчі години

Сенатори США призвали посилити санкції проти Росії

Федерика Могерини пригрозила Росії новими санкціями
ЄС може підняти питання про додаткові санкції проти Росії вже сьогодні.
Доля чергових санкцій Євросоюзу відносно Росії залежатиме від виконання мінських домовленостей по Україні в найближчі години. Про це повідомляє РІА Новини з посиланням на главу дипломатії ЄС Федерику Могерини.
"Як ви знаєте, наша політика по санкціях завжди та ж, грунтована на нашій єдності і глибокому розумінні того, що вони пов'язані з ситуацією на місці. Якщо ситуація на місці слідуватиме зобов'язаннями, узятими на себе в Мінську минулого тижня, то це не буде необхідно. Але треба подивитися, як відбуватиметься виконання в найближчі години", - сказала Могерини журналістам в Ризі у відповідь на питання, чи може ЄС обговорити додаткові економічні санкції.
В середу Федерика Могерини призвала сепаратистів припинити вогонь в Дебальцево. За її словами, дії сепаратистів в Дебальцево порушують режим припинення вогню.
Нагадаємо, Євросоюз розширив санкції відносно Росії 16 лютого. У "чорний" список потрапили 19 фізичних осіб і дев'ять організацій і військових підрозділів самопроголошених ЛНР і ДНР.
Канада ввела санкції проти 37 осіб і 17 компаній з РФ і України

Сенатори США призвали посилити санкції проти Росії

Нові санкції були введені у відповідь на дії сепаратистів в останні тижні в Україні.
Канада розширила персональні санкції, включивши в список 37 громадян Росії і України, яким буде заборонений в'їзд на територію країни. Про це повідомляється на сайті прем'єр-міністра Канади Стівена Харпера.
Крім того, санкції зачеплять інтереси 17 російських і українських підприємств.
"Сьогодні прем'єр-міністр Стівен Харпер опублікував заява, в якій говориться про економічні санкції і заборону на в'їзд відносно 37 чоловік з Росії і України, а також економічних санкціях відносно 17 російських і українських компаній", - говориться в повідомленні.
Відзначається, що "нові санкції були введені у відповідь на дії сепаратистів в останні тижні в Україні".
Раніше повідомлялося, що Канада планує введення нових санкцій відносно Росії.
Кобзон і Рашкин гордяться тим, що потрапили в чорний список ЄС
16 лютого стало відомо, що санкції відносно Росії розширив Євросоюз. У "чорний" список потрапили 19 фізичних осіб і дев'ять організацій і військових підрозділів самопроголошених ЛНР і ДНР.
У Мінську 12 лютого контактна група по врегулюванню ситуації в Україні прийняла документ про комплекс заходів по виконанню мінських угод, що припускає, зокрема, припинення вогню на Донбасі з 15 лютого, відведення важких озброєнь і створення зони безпеки.
Режим припинення вогню на Донбасі набув чинності з 00.00 15 лютого. При цьому найбільш складною залишається ситуація на Дебальцевском напрямі. Сторони звинувачують один одного в продовженні бойових дій.
Рада безпеки ООН увечері 17 лютого одноголосно ухвалив запропоновану Росією резолюцію на підтримку мінських домовленостей по врегулюванню кризи в Україні.

Автор: Admin
Прочитали - 747
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати