Регистрация

Україна закриває два десятки пунктів пропуску в Росію

20-02-2015, 23:21

Україна закриває два десятки пунктів пропуску в Росію

Україна закриває два десятки пунктів пропуску в Росію

Україна закрила більше 20 пунктів пропуску на кордоні з Росією
Уряд вирішив закрити пункти пропуску в Луганській, Донецькій, Чернігівській, Харківській і Сумській областях.
Кабінет міністрів України закриває 24 автомобільних, залізничних, місцевих і міждержавних пунктів пропуску через державний кордон в чотирьох областях країни - Луганської, Донецької, Сумської і Харківської, говориться у розпорядженні уряду, опублікованому на сайті Кабміну.
"Закрити пункти пропуску через державний кордон по переліку згідно з додатком. Міністерство закордонних справ повідомити дипломатичним представництвам іноземних держав в Україні, а також дипломатичним представництвам і консульським установам України інформацію про закриття пунктів пропуску", - говориться в тексті розпорядження №106-р від 18 лютого.
Згідно з переліком, що додається до розпорядження, закриті 10 пунктів пропуску в Луганській області (3 автомобільних, 1 залізничний і 8 автомобільно-пішохідних), 2 - в Донецькій, 9 - в Сумській і по 1 - в Чернігівській і Харківській (усі автомобільно-пішохідні).
Чотири із закритих переходів (№№441300 "Демино-Александровка", 441100 "Новобелая", 440700 "Вільхове" в Луганській області і 590000 "Сопич" в Сумській області) мають статус міждержавних, інші 19 - місцеві.
Обоє закритих погранперехода в Донецькій області і 5 з 10 в Луганській знаходяться на ділянці українсько-російської межі, яка нині не контролюється владою. Усі 7 закритих неконтрольованих пунктів пропуску належать до категорії місцевих.
Пункти закриті на невизначений період.
Як повідомляв Кореспондент.net, сьогодні президент Петро Порошенко указом ввів в дію рішення РНБО проти "російської загрози".
Глава Держприкордонслужби розповів про облаштування кордону з Росією
Яценюк обіцяє супротивникам "Стіни" з Росією "квиток в один бік"

Україна закриває два десятки пунктів пропуску в Росію

Яценюк знову обіцяє відгородитися "Стіною" від Росії
Крім того, прем'єр повідомив, що Кабмін переутвердит редакцію проекту "Стіна".
Ті, хто проти облаштування кордону з Росією, отримають квиток в один бік. Про це в ході засідання Кабміну заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.
Яценюк також повідомив, що уряд в середу затвердить нову редакцію будівництва проекту "Європейський вал" і цей проект, як і лінія безпеки на Донбасі будується і зміцнюються.
"Ми поставили завдання. стосовно будівництва лінії безпеки. Це та лінія, яка на даний момент граничить із зоною АТО і не дає можливості російським терористам і найманцям прорватися на території, які контролюються і контролюватимуться виключно українською владою", - сказав Яценюк.
Він відмітив, що друга лінія безпеки України - це проект "Європейський вал", а саме облаштування держкордону України.
"Європейський вал будується і буде побудований, лінія безпеки будується, функціонує, і ми не дамо можливості терористам, найманцям, бандитам, іншим посібникам російського тероризму передавати зброю, перетинати держкордон, перетинати лінію безпеки і відправляти туди ДРГ", - підкреслює прем'єр.
Він нагадав, що в 2014 році Кабмін виділив на лінію безпеки і Європейський вал в цілому 235 млн грн
"Також ми після консультацій і після ряду зустрічей по зниженню ціни проекту "Європейський вал" і підвищенню її ефективності сьогодні затвердимо нову редакцію будівництва Європейського валу", - проінформував А.Яценюк.
Прем'єр-міністр підкреслив: "Державний кордон будується і буде побудована. Хто проти - ми дамо можливість отримати путівку по той бік межі".
Як повідомляв Кореспондент.net, початок проекту Стіна в уряді анонсували на початку вересня 2014 року. Його головна мета - будівництво "реального державного кордону між Україною і Російською Федерацією".
Нагадаємо, 13 червня голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ігор Коломойський запропонував президентові Петру Порошенку негайно приступити до будівництва укріпленої стіни уздовж кордону з Росією на території Донецькій, Луганській і Харківській областей. Проект передбачає установку впродовж 5-6 місяців суцільної металевої огорожі з високоміцної сталі з колючим дротом.
25 червня Кабінет міністрів України схвалив спорудження захисних споруд на кордоні з Росією.

Автор: Admin
Прочитали - 867
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати