Регистрация

Печеня в горщиках

28-11-2014, 15:42

Печеня в горщиках

Печеня в горщиках

 Печеня в горщиках - це шикарне блюдо, прекрасно відповідне для новорічного столу або будь-якого іншого свята. Подання, смак, аромат - усе це робить печеню в горщиках абсолютно особливим блюдом, такому гарячому зрадіють усі, присутні за столом. Давайте подивимося, як правильно і смачно його готувати.

Печеня - улюблена багатьма блюдо, історія якого відходить в далеке минуле. Наші предки готували печеню і сто, і двісті, і навіть тисячу років назад, тому так багато рецептів і способів його приготування. Одним з найпопулярніших варіантів приготування печені є спосіб, для якого використовуються глиняні горщики. Печеня в горщиках - це дійсно смачно, ароматно, надзвичайно апетитно, адже в глиняних горщиках продукти терплять, готуються особливим чином, що робить їх смачніше і ароматніше.
Традиційні компоненти печені - це м'ясо, картопля, морква, гриби, різні інші овочі, сухофрукти. М'ясо може використовуватися будь-хто - свинина, яловичина, баранина, також частенько готують печеню і з птаха - курки, індички і так далі. Загалом, все на ваш вибір і смак! Ми ж розповімо про традиційний спосіб приготування смачної печені в горщиках зі свининою і грибами. Це блюдо не то що гідне - воно стане "цвяхом" новорічного або будь-якого іншого святкового столу.

Автор: Admin
Прочитали - 884
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати