Регистрация

Захарченко погрожує "узяти Харків"

16-02-2015, 00:46

Захарченко погрожує "узяти Харків"

Захарченко погрожує "узяти Харків"

Захарченко думає, що в Харкові його чекають.
Лідер сепаратистів упевнений, що їх там "чекають люди".
Так званий глава самопроголошеної "Донецької народної республіки" Олександр Захарченко заявив, що у разі недотримання мінських домовленостей, сепаратисти "відіб'ють" Маріуполь і "візьмуть" Харків, передає УНН.
"Якщо київська влада не дотримуватиметься умов мінських домовленостей, не відведе свою техніку від наших кордонів, не відпустять наші полоненики і продовжать бомбити наші міста, то, зрозуміло, ми просто не стоятимемо і не чекатимемо. В першу чергу, ми просто знищимо "Дебальцевский котел" з українськими військовослужбовками, де зараз знаходяться від 6 до 8 тисяч чоловік. Потім ми відіб'ємо у супротивника Маріуполь, а коли це буде зроблено, то ми кинемо усі свої сили на те, щоб узяти Харків", - повідомив лідер сепаратистів.
Він також додав, що узяття Харкова у будь-якому разі відбудеться, оскільки в цьому місті знаходиться багато людей, які хочуть "звільнення від окупантів".
"Нас там чекають люди. У нас там багато своїх. Коли буде треба, вони візьмуть зброю і вбиватимуть фашистів", - сказав він.
Нагадаємо, що згідно з Мінськими домовленостями вогонь на Донбасі повинен був припинитися з 00: 00 15 лютого.
За даними ОБСЄ, в цілому режим припинення вогню на Донбасі дотримувався, за винятком Дебальцево, де спостерігався артилерійський обстріл в 10: 00.
У самопроголошеній "Донецькій народній республіці" заявили, що можуть стріляти по Дебальцево.
Президент України Петро Порошенко, Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Франсуа Олланд і Росії Володимир Путін висловилися за припинення вогню на усій лінії зіткнення, включаючи частини в районі Дебальцево.

Автор: Admin
Прочитали - 692
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати