Регистрация

Порошенко наказав силам АТО припинити вогонь

15-02-2015, 01:17

Порошенко наказав силам АТО припинити вогонь

Порошенко наказав силам АТО припинити вогонь

"Я хочу світу, тому наказую ВСУ, Нацгвардії, Держприкордонслужби і іншим припинити вогонь в 00.00", - заявив Президент.
Президент України Петро Порошенко наказав силам АТО припинити вогонь в зоні проведення антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.
"Я хочу світу, тому наказую ВСУ, Нацгвардії, Держприкордонслужби і іншим припинити вогонь в 00.00 15 лютого", - сказав він в ході засідання Генштабу ВСУ в суботу вночі.
Порошенко також відмітив, що мирний процес знаходиться під загрозою.
"Цей процес під загрозою зриву через дію бойовиків під Дебальцево. Про це я публічно попереджав усіх учасників "нормандського процесу", мінських переговорів, у тому числі і РФ, яка ідентифікує себе, як гаранта досягнутих угод", - заявив він.
Керівники секторів в зоні АТО проінформували президента про виконання його наказу.
"Сили антитерористичної операції у виконанні наказу президента України Петра Порошенка припинили вогонь", - повідомили президента в Генштабі.
Ярош: Правий сектор не припинятиме вогонь
Нагадаємо, в самопроголошених ЛНР і ДНР раніше видали "укази" про припинення вогню з 15 лютого.

Як повідомляв Кореспондент.net, переговори в Мінську тривали всю ніч з 11 на 12 лютого. Результат переговорів в Мінську -декларация глав нормандської четвірки.
Нові домовленості включають план з 11 пунктів, підписаний трибічною контактною групою по Україні і представниками сепаратистів.
Серед основних пунктів -прекращение вогню на Донбасі з 00: 00 15 лютого, звільнення усіх заручників, виведення усіх іноземних військ з території України, проведення конституційної реформи, ухвалення законів про особливий статус окремих районів Донбасу, проведення на Донбасі місцевих виборів і ін.
"Ополченці" ЛНР отримали наказ про припинення вогню

Порошенко наказав силам АТО припинити вогонь

Припинити бойові дії з усієї лінії фронту з нуля годинника за київським часом і з години по луганському часу
Луганські сепаратисти вже нібито відводять важку техніку.
Сепаратисти ЛНР отримали наказ припинити вогонь і відвести техніку, заявив "голова Ради міністрів республіки" Геннадій Цыпкалов Луганському інформаційному центру.
"Припинити бойові дії з усієї лінії фронту з нуля годинника за київським часом і з години по луганському часу. Відповідний документ - Указ був підписаний сьогодні, і накази були віддані військовим підрозділам Луганської народної республіки про припинення вогню і відведення техніки", - сказав Цыпкалов.
Раніше сепаратисти ЛНР заявили про початок відведення важких озброєнь.
Глава ДНР Олександр Захарченко підписав указ про припинення вогню. Він відмітив, що спроби українських військових вирватися з Дебальцевского котла або деблокувати його, розцінюватимуться як порушення мінських домовленостей.
Як повідомляв Кореспондент.net, переговори в Мінську тривали всю ніч з 11 на 12 лютого - в цілому більше 15 годин практично безперервно.
Результат переговорів в Мінську - декларація глав нормандської четвірки. Її підписали вдень, 12 лютого, хоча ще уранці представники ДНР і ЛНР відмовилися візувати документ. Серед її основних пунктів - припинення вогню на Донбасі з 00: 00 15 лютого, звільнення усіх заручників, виведення усіх іноземних військ з території України, проведення конституційної реформи, ухвалення законів про особливий статус окремих районів Донбасу і ін.

Автор: Admin
Прочитали - 772
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати