Регистрация

Посол США показав супутникові фото військ під Дебальцево

14-02-2015, 16:31

Посол США показав супутникові фото військ під Дебальцево

Посол США показав супутникові фото військ під Дебальцево

Посол США показав супутникові фото військ під Дебальцево

Посол США показав супутникові фото військ під Дебальцево

Пайетт опублікував фото місця дислокації реактивної артилерії у Ломоватки.
Посол США в Україні Джеффри Пайетт опублікував у своєму Twitter супутникові фото присутності російських військ в районі Дебальцево.
"Більше супутникових знімків передових російських систем озброєння усередині східної України", - сказано в повідомленні.
Зокрема, опубліковані фото місця дислокації реактивної артилерії у Ломоватки, недалеко від Дебальцево.
"Ми переконані, що це російська армія, а не сепаратисти", - пише посол.
Також, за його словами, російські військові розгорнули у Дебальцево системи ППО, а на межі готують велику партію озброєння.
Напередодні представник Держдепартаменту США Джен Псаки заявила, що Дебальцево обстрілюють російські військові, такі, що розгорнули велику кількість свого озброєння навколо міста. Також вона звернула увагу на системи протиповітряної оборони (ППО) російських військ, розташованих під Дебальцево.
Російські влада не раз заявляла, що ніяких російських військ на території України немає. Президент Росії Володимир Путін також закликав Захід пред'явити докази втручання Москви в ситуацію в Україні, перш ніж виставляти голослівні звинувачення.
Як повідомляв Кореспондент.net, в Міноборони вважають, що сепаратистам поставлено завдання захопити Дебальцево і Маріуполь до 15 лютого, коли набуде чинності режим припинення вогню, про який домовилися напередодні в Мінську.
Військові США підозрюють Росію в "прямому вторгненні" під Дебальцево

Посол США показав супутникові фото військ під Дебальцево

Це очевидно по кількості обмундирування і типам устаткування, заявив американський генерал
З боку Росії у кордону з Україною зосереджені десять батальйонів, повідомив американський генерал.
Фахівці збройних сил США вважають, що Росія безпосередньо вторглася на територію України, і її війська активні під Дебальцево, повідомляє Reuters.
"Це очевидно по кількості обмундирування і типам устаткування, що має місце пряме російське військове вторгнення в районі Дебальцево", - заявив генерал Бен Ходжес, виступаючи на військовій базі в Польщі.
Ходжес також повідомив, що з боку Росії у кордону з Україною зосереджені десять батальйонів.
Російська влада не раз заявляла, що ніяких російських військ на території України немає. Президент Росії Володимир Путін також закликав Захід пред'явити докази втручання Москви в ситуацію в Україні, перш ніж виставляти голослівні звинувачення.
Раніше США заявили про відсутність повного контролю Росії над сепаратистами.
Нагадаємо, у кінці січня головнокомандувач військами НАТО в Європі і генерал ВПС США Філіп Бридлав заявив, що Росія підтримує сепаратистів танками, знаряддями і системами протиракетної оборони, тим самим підриваючи безпеку не лише України, "але і усього європейсько-атлантичного простору".
Бридлав підкреслив, що без готовності Росії "дотримуватися міжнародного права" не можна будувати стосунки "в звичному ключі".
Нагадаємо, активні бойові дії за трасу Артемовск-Дебальцево розгорнулися в понеділок, 9 лютого. Тоді силовики заявляли, що повністю контролюють трасу, а сепаратисти повідомляли, що зміцнюються на позиціях, з яких можна обстрілювати дорогу в Дебальцево.
Як повідомляв Кореспондент.net, біля кургану Гостра могила недалеко від Дебальцево внаслідок обстрілу загинули 19 українських військовослужбовок, 78 отримали поранення.

Автор: Admin
Прочитали - 747
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати