Регистрация

Захід і Україна продовжуватимуть боротися за Крим - МЗС

13-02-2015, 18:17

Захід і Україна продовжуватимуть боротися за Крим - МЗС

Захід і Україна продовжуватимуть боротися за Крим - МЗС

Тут набуватимуть чинності юридичні і правові механізми
Захід і Україна продовжуватимуть боротися за Крим, але ця боротьба лежатиме в юридичній площині.
Про це в ефірі телеканалу "1 + 1" сказав спікер МЗС України Євгеній Перебийнис.
"Крим ніхто ніколи не забував і не забуде - і те, що зараз в декларації було записано про територіальну цілісність, є ще одним підтвердженням того, що Захід і Україна продовжуватимуть боротися за Крим, але боротьба за Крим буде досить іншої, чим боротьба за Донбас. Адже тут набуватимуть чинності юридичні, правові механізми і природно це займе значно більше часу ", - сказав Перебийнис.
Він підкреслив, що "боротьба за Крим полягатиме в тому, щоб в Україні проводилися реформи і коли Україна стане ближча до ЄС по усіх напрямах, питання Криму вирішуватиметься простіше".
Нагадаємо, Росія анексувала український Крим у березні минулого року. Україна і Захід не визнають приєднання Криму до Росії. США і Європейський союз ввели ряд економічних санкцій проти Росії. Захід продовжує наполягати на тому, що Крим є частиною України.
Як раніше повідомлялося, законопроект "про незаконну передачу Криму і Севастополя до складу України в 1954 році" буде ухвалений під час весняної сесії російського парламенту. Про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на спікера Ради Федерації РФ Валентину Матвиенко.
Газета USA Today опублікувала карту України без Криму

Автор: Admin
Прочитали - 693
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати