Регистрация

Порошенко обіцяє "абсолютно інший режим" у разі провалу зустрічі в Мінську

11-02-2015, 16:08

Порошенко обіцяє "абсолютно інший режим" у разі провалу зустрічі в Мінську

Порошенко обіцяє "абсолютно інший режим" у разі провалу зустрічі в Мінську

У Україні можуть ввести воєнний стан
Глава держави відмітив важливість переговорів в Мінську для усієї України.
За час своєї роботи на посаді президента важливішої зустрічі, ніж сьогоднішня в Мінську, Порошенко ще не мав, оскільки саме від неї залежатиме, чи вдасться Україні зупинити агресора дипломатичним шляхом, або доведеться переходити на "абсолютно інший режим".
Про це заявив президент України Петро Порошенко під час засідання уряду, передає Укрінформ.
"Можу сказати, що за час роботи на посаді президента у мене, напевно, не було і не буде зустрічі важливішої, ніж сьогоднішня зустріч в Мінську. Ви розумієте, що від результатів саміту залежатиме, чи вдасться нам зупинити агресора дипломатичним шляхом, або ми переходитимемо на абсолютно інший режим", - сказав він.
Глава держави допускає, що в Україні може бути введений воєнний стан.
"І я, і уряд готові до ухвалення рішення про введення воєнного стану на усій території України. І я не коливатимуся в ухваленні цього рішення, якщо дії агресора приведуть до серйозної ескалації конфлікту", - сказав він.
Порошенко також переконаний, що Україна зможе себе захистити.
"Ми за мир. Потрібно буде давати по зубах - даватимемо по зубах, потрібно захищати свою землю - робитимемо це до останнього. І я думаю, що, на жаль, нам потрібно бути готовими до обох варіантів - і до світу, ще раз говорю, і я і уся українська делегація робитиме все для того, і до того, щоб захищати країну", - підкреслив президент.
Переговори в Мінську 11 лютого. Онлайн
Як повідомляв Кореспондент.net, сьогоднішня зустріч в Мінську президента України Петра Порошенка, президента Франції Франсуа Олланда, канцлера Німеччини Ангелы Меркель і Путіна почнеться орієнтовно в 17: 00 за київським часом.
Раніше Порошенка, говорячи про майбутні переговори, підкреслив, що зустріч в Мінську 11 лютого стане одним з останніх шансів оголосити безумовне припинення вогню на сході країни.
Нагадаємо, напередодні в Мінську відбулося засідання по мирному врегулюванню в Донбасі, яке не принесло відчутних результатів.

Автор: Admin
Прочитали - 705
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати