Регистрация

Обама в телефонній розмові з Путіним не виключив введення нових санкцій

11-02-2015, 01:36

Обама в телефонній розмові з Путіним не виключив введення нових санкцій

Обама в телефонній розмові з Путіним не виключив введення нових санкцій

Барак Обама і Володимир Путін провели телефонну розмову
Все залежатиме від ситуації в Україні.
Президент США Барак Обама під час телефонної розмови з Президентом Росії Володимиром Путіним пригрозив РФ новими санкціями у разі продовження агресивних дій на Донбасі, повідомляє прес-служба Білого дому.
"Президент Обама сьогодні подзвонив Президентові Росії Володимиру Путіну для обговорення ескалації насильства в східній Україні і постійної підтримки Росією сепаратистів", - відмітили у Білому домі.
"Президент підкреслив важливість досягнення і реалізації мирного врегулювання, яке спирається на зобов'язання за мінськими угодами. Проте, якщо Росія продовжить свої агресивні дії в Україні, у тому числі шляхом відправки військ, зброї і фінансування сепаратистів, витрати для Росії будуть рости", - відзначається в повідомленні.
"Президент Обама знову заявив про підтримку Америкою суверенітету і територіальної цілісності України. Президент Обама підкреслив зростання кількості людських жертв в результаті бойових дій і підкреслив важливість Президентові Путіну скористатися можливістю, представленою поточними переговорами між Росією, Францією, Німеччиною і Україною для досягнення мирного врегулювання", - говориться в повідомленні.
Санкції ЄС проти Росії автоматично вступлять в силу 16 лютого - Климкин
Раніше повідомлялося, що глави МЗС ЄС схвалили санкції проти Росії.

Автор: Admin
Прочитали - 447
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати