Регистрация

Росія відмовилася пробачити Україні $3 мільярда

10-02-2015, 19:15

Росія відмовилася пробачити Україні $3 мільярда

Росія відмовилася пробачити Україні $3 мільярда

Росія не має наміру давати відстрочення Україні по боргах за кредит
У Росії заявили, що чекають повернення кредиту вчасно - в грудні 2015 року.
Україна просить Росію про реструктуризацію боргу на 3 мільярди доларів. Про це заявив глава Мінфіну Росії Антон Силуанов, повідомляють РІА Новини.
"Україна звернулася з проханням розглянути питання про реструктуризацію боргу. У мене були переговори з моїм київським колегою", - заявив Силуанов.
За його словами, Росія не готова йти на відстрочення або розстрочку погашення боргу.
"Ми розраховуємо і чекаємо погашення усіх зобов'язань, які Україна має, цього року в грудні. Для нас важливі будь-які валютні надходження до бюджету", - сказав глава Мінфіну Росії.
Він додав, що Росія знаходиться не в тій ситуації, коли можна легко розлучатися з валютними зобов'язаннями. "Повернення ресурсів, які були вкладені колись у валютні облігації іншої країни, дуже важливе", - підкреслив Силуанов.
Міжнародні резерви Росії : який запас міцності?
Він також нагадав, що Росія має право зажадати дострокового погашення боргу України.
Нагадаємо, Україна у кінці 2013 року домовилася з Росією про кредит на 15 мільярдів доларів. Київ встиг отримати тільки перші 3 мільярди у вигляді єврооблігацій. Після зміни влади в лютому 2014 року Росія відмовилася надавати іншу частину кредиту.
Крім того, цього року Україна повинна виплатити 1,4 мільярда доларів МВФ.
МВФ і країни G7 обговорюють виділення Україні до $40 мільярдів - ЗМІ

Росія відмовилася пробачити Україні $3 мільярда

Україна чекає рішення МВФ про кредитну програму до кінця лютого
В той же час відзначається, що Рада директорів Фонду ще не обговорювала питання кредитування України.
Країни "Великої сімки" і Міжнародний валютний фонд обговорюють збільшення об'єму допомоги Україні до 40 мільярдів доларів, передає агентство Reuters з посиланням на джерела, близькі до переговорів.
Повідомляється, що обговорення про збільшення допомоги все ще тривають, і остаточне рішення не було прийняте. Одне з джерел заявило, що це питання ще "не піднімалося формально на раді директорів МВФ", передає агентство.
Ідею збільшення финпомощи Україні до 40 мільярдів доларів підтвердило і друге джерело видання.
Ще одне джерело повідомило агентство, що є загальна згода, що 17 млрд доларів, про які говорили раніше, буде недостатньо, щоб врятувати Україну.
За даними джерел, розширений пакет може включати внески від утримувачів облігацій, а також двосторонні і багатосторонні надходження від урядів низки країн і міжнародних організацій.
Нагадаємо, Україна в січні звернулася до МВФ з проханням замінити програму stand - by програмою розширеного фінансування EFF (Extended Fund Facility, EFF), розрахованою на чотири роки. Спочатку передбачалася, що працююча в Києві з 12 січня місія Фонду зможе підготувати свою думку у відношення цієї програми з українською владою до кінця минулого тижня, проте нині офіційна інформація про терміни її роботи відсутня.
Влада України сподівається, що рада директорів МВФ прийме рішення про нову програму до кінця лютого.
Як повідомляв Кореспондент.net, минулого тижня Глава НБУ Валерія Гонтарева заявила, що Україна і МВФ домовилися про умови кредиту.
Місія МВФ продовжить роботу в Києві до 11 лютого - ЗМІ

Росія відмовилася пробачити Україні $3 мільярда

Місія МВФ продовжить роботу в Україні
Представники Фонду повинні були закінчити роботу ще минулого тижня.
Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ), Україна, що веде з владою, роботу над новою можливою програмою розширеного фінансування, продовжила свою роботу в Києві до середовища, 11 лютого, повідомив агентство Інтерфакс-Україна один з учасників щотижневої зустрічі банкірів з главою Нацбанку Валерією Гонтаревой.
За його словами, фінансистів проінформували, що переговори проходять досить напружено, найбільш важкими питаннями залишаються тарифи на енергоресурси і фіскальна консолідація.
Офіційна інформація про плановану дату завершення роботи місії МВФ в Києві доки відсутня.
Нагадаємо, Україна в січні звернулася до МВФ з проханням замінити програму stand - by програмою розширеного фінансування EFF (Extended Fund Facility, EFF), розрахованою на чотири роки.
Спочатку передбачалася, що працююча в Києві з 12 січня місія Фонду зможе підготувати свою думку у відношення цієї програми з українською владою до кінця минулого тижня, проте нині офіційна інформація про терміни її роботи відсутня.
Влада України сподівається, що рада директорів МВФ прийме рішення про нову програму до кінця лютого.
Як повідомляв Кореспондент.net, минулого тижня Глава НБУ Валерія Гонтарева заявила, що Україна і МВФ домовилися про умови кредиту.

Автор: Admin
Прочитали - 527
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати