Регистрация

У районі Дебальцево почалася зачистка - Семенченко

9-02-2015, 20:40

У районі Дебальцево почалася зачистка - Семенченко

У районі Дебальцево почалася зачистка - Семенченко

За трасу Артемовск-Дебальцево йде бій, ВСУ стягують резерви, повідомив комбат "Донбасу".
Почалася зачистка в районі Луганське - Дебальцево, повідомив народний депутат, командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко.
"Почалася зачистка району зосередження сил супротивника, що прорвалися, в районі Луганське - Дебальцево. Частини ВСУ, протидиверсійна група батальйону "Донбас", посилена бронетехнікою. Спроба перерізувати дорогу життя Дебальцево - Артемівськ провалилася. У разі підходу свіжих сил супротивника підтягнуті значні резерви. Йде бій", - написав він на своїй сторінці в Facebook.
У свою чергу, в групах сепаратистів в соцсетях повідомляється, що "ополченці" проводять укріпні роботи, їм наказ зупинити настання і зайняти оборону. "Поки Дебальцево більшої частина у ВСУ (у нас близько 10%). По Чернухино - ВСУ фактично були вибиті звідти - але контролюють декілька вулиць селища по усій довжині (здається 3) і висоту на західній частині селища", - говориться в зведеннях "від ополчення Новороссии".
Раніше в ДНР заявили, що сьогодні вранці узяли під повний контроль Логвиново під Дебальцево. Один з лідерів "армії" ДНР Едуард Басурин повідомляв, що сепаратисти встановлюють на трасі блокпости і вогневі точки . За його словами, "дебальцевский котел можна вважати офіційно закритим".
Проте, в штабі АТО завірили, що Логвиново знаходиться під вогневим контролем ВСУ, а уранішня атака "ополченців" на селище була відбита.
Дебальцево спробують узяти до середовища - Бильдт

У районі Дебальцево почалася зачистка - Семенченко

Під Дебальцево сили АТО продовжують утримувати позиції, сепаратисти не залишають спроб їх оточити
Сепаратисти зроблять максимум можливого, щоб захопити Дебальцево до зустрічі в Мінську, прогнозує колишній шведський міністр.
Сили сепаратистів зроблять максимум можливого, щоб захопити Дебальцево до зустрічі в Мінську, яка призначена на середовище, 11 лютого. Таку думку висловив у своєму Твиттере колишній міністр закордонних справ Швеції Карл Бильдт.
"Я думаю, нам слід чекати значних зусиль росіян із захоплення Дебальцево до призначеної на середовище зустрічі в Мінську", - написав він. Така операція дозволить сепаратистам поставити опонентів перед новим станом справ, прогнозує Бильдт.
Нагадаємо, дебальцевский плацдарм сьогодні є місцем найзапекліших зіткнень сил АТО з незаконними озброєними формуваннями ДНР і ЛНР. Сепаратисти не залишають спроб оточити ВСУ, українські війська продовжують утримувати свої позиції.
У Дебальцево під обстрілом загинули п'ять мирних жителів - МВС

Автор: Admin
Прочитали - 629
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати