Регистрация

У Мережі з'явилося відео Кузьми, записане перед смертю

9-02-2015, 19:30

 

У Мережі з'явилося відео Кузьми, записане перед смертю

У Мережі з'явилося відео Кузьми, записане перед смертю

Музикант лає депутатів за якість доріг в Кривому Ріг.
У Мережі з'явилося 30-секундне відео, яке Андрій Кузьменко зняв в Кривому Ріг, де пройшов його останній концерт. Їх опублікували музиканти групи на офіційному каналі "Скрябин" в YouTube.


Кузьма був сильно обурений якістю доріг в місті. У своєму відеозверненні до місцевих депутатів він розповів, що машини на вулиці Косиора вимушені їздити по величезних ямах, заповнених водою. Не стримуючи емоцій і не підбираючи слів, музикант вилаявся на політиків, які, за його словами, продовжують грабувати країну.
"Пани депутати, це вулиця Стасика Косиора, місто Криве ріг. Передаю вам привіт і від водилы того бідного трамвая, який повинен не їздити, а плавати по вулицях. Тому що у той момент, коли йде війна, ви ще все-таки п*здите гроші. У вас вистачає совісті і нахабства. Спасибі вам за безлад", - емоційно висловився Кузьма.
Через деякий час Андрій Кузьменко записав ще одно відео, але вже на іншій ділянці дороги. У нім український музикант порадив депутатам не робити масажі в СПА-салонах, а проїхатися по такій дорозі на "Таврії". За його переконанням, подібний масаж замінив би усі СПА-процедури.


Раніше повідомлялося, що 5 лютого в Преображенской церкви Львова відбулося прощання з Андрієм Кузьменко.
Кузьма Скрябин загинув 2 лютого в ДТП в Дніпропетровській області. Позашляховик лідера групи Скрябин зіткнувся з молоковозом і виїхав на зустрічну смугу на повороті траси в Криворізькому районі. Після загибелі Скрябина в різних містах відбулися траурні акції, українські музиканти записали декілька треків на згадку про Кузьму.
 

Автор: Admin
Прочитали - 835
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати