Регистрация

Путін назвав умови врегулювання кризи в Україні

9-02-2015, 13:04

Путін назвав умови врегулювання кризи в Україні

Путін назвав умови врегулювання кризи в Україні

Врегулювання кризи в Україні повинне вестися мирним шляхом
Президент Росії вважає, що головною умовою стабілізації є припинення вогню з боку українських сил.
У інтерв'ю єгипетській газеті "Аль-Ахрам" президент Росії Володимир Путін заявив, що врегулювання кризи в Україні повинне вестися мирним шляхом на основі мінських домовленостей, "досягнутих багато в чому завдяки зусиллям Росії".
"Найважливішою умовою стабілізації ситуації є негайне припинення вогню, так званій антитерористичній операції на південному сході України", - сказав він.
За словами Путіна, ускладнюють ситуацію спроби Києва чинити економічний тиск на Донбас. "Це тупиковий шлях, багатий великою катастрофою", - цитує інтерв'ю агентство РІА Новини.
Путін відмітив, що криза "триватиме до тих пір, поки самі українці не домовляться між собою, поки не буде покінчено з розгулом радикалізму і націоналізму".
"Треба, щоб влада в Києві почула свій народ. Порозумілися і домовилися з усіма політичними силами і регіонами країни. Виробили б таку формулу конституційного устрою держави, при якій було б безпечне і комфортне жити усім громадянам, в повному об'ємі дотримувалися б права людини", - сказав Путін.

Автор: Admin
Прочитали - 465
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати