Регистрация

Мітингуючим проти мобілізації в Маріуполі пригрозили затриманнями

8-02-2015, 13:39

Мітингуючим проти мобілізації в Маріуполі пригрозили затриманнями

Мітингуючим проти мобілізації в Маріуполі пригрозили затриманнями

Що прийшли на мітинг проти мобілізації будуть затримані на декілька годин, попередив радник Авакова.
Ситуація в Маріуполі під повним контролем МВС і Служби безпеки України, повідомив радник міністра Арсена Авакова, народний депутат Антон Геращенко.
"Завтра в Маріуполі закликають на мітинг проти мобілізації. Можу усіх заспокоїти. Ситуація під повним контролем МВС і СБУ. Кожен, хто завтра прийде на мітинг проти мобілізації, буде затриманий на декілька годин для з'ясування особи, і після зняття відбитків пальців і фотографування доки відпущений", - заявив Геращенко.
Він нагадав, що, спільно з народним депутатом Борисом Філатовим, подав законопроект про введення кримінальної відповідальності за публічні заклики до зриву мобілізації.
"Це закон спрямований не проти матерів, які із сльозами проводжають своїх синів захищати Батьківщину. Він спрямований проти платних і безкоштовних провокаторів, а також легковірних дурнів, які за замовленням російських спецслужб створюють паніку і нагнітають істерію в суспільстві. Як тільки Рада і президент підтримають наш з Борисом закон, "сядуть" усі провокатори, що закликали зривати мобілізацію", - підкреслив він.
Раніше повідомлялося, що ивано-франковского журналіста Руслана Коцабу, який створив "антимобілізаційний відеоролик" і призвав відмовитися від мобілізації, затримала СБУ.
У Україні триває перша хвиля мобілізації в 2015 році. На руки повістки отримали вже 100 тисяч українців. Але хоча влада запевняє, що мобілізація йде нормально, і усі плани виконуються, в інформаційному просторі щодня з'являються нові повідомлення про масове ухилення від військової служби.
Керівництво країни традиційно винить в спробі зриву мобілізації російські спецслужби і збирається посилювати покарання за ухилення від служби в армії.

Автор: Admin
Прочитали - 686
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати