Регистрация

Последнее интервью Скрябина: Порошенко доиграется с этой войной

5-02-2015, 19:06

Последнее интервью Скрябина: Порошенко доиграется с этой войной

Последнее интервью Скрябина: Порошенко доиграется с этой войной

Андрій Кузьменко був упевнений: на сході йде війна, а не АТО, влада лише набиває власні кишені, а людей вважає міллю.
За декілька днів до загибелі Кузьма Скрябин дав інтерв'ю, в якому розповів про своє відношення до подій на сході України, мобілізації і нинішньої влади. Інтерв'ю для Громадське.ТБ проходило в Кременчуці - туди він приїхав з концертом.
Співак назвав АТО війною. "Зрозуміло, що антитерористична операція не може продовжаться рік. Зрозуміло, що це війна, війною її ніхто не називає. З якого приводу країна повинна мобілізувати людей на АТО? Давайте, в "Борисполі" терористи захоплюють літак, і з нас вибирають: ти, ти і ти, йдіть його від терористів забирайте. Це не терористи. Це дуже давно війна", - сказав Андрій Кузьменко.
ДТП із Скрябиным: фото
Андрій Кузьменко обурювався з приводу кровопролиття на сході України : "Ті кудись стріляють, ті кудись стріляють. Гинуть мирні люди. Ніхто нічого не урубується. Наша політика, видно, має якийсь свій вигляд на усю цю справу. За який х***, вибачите, стільки народу загинуло? Я просто не розумію".
За його словами, "жоден з усіх президентів України і жоден з депутатів, які там були, просиджували штани і крали у нас гроші, не зробили ні грама, щоб цієї війни не було".
"Вони мене не вважають взагалі якоюсь небезпекою. Вони мене вважають такою ж міллю, як будь-яку іншу людину в Україні, яку можна ось так витерти і роздавити. Вони собі живуть на іншій планеті. Кожен новий, який приходить, доривається до тієї годівниці...і він перестає міркувати (...) і так гребуть, гребуть", - додав Скрябин.
Кузьма був упевнений, що люди звикли голосувати за таку владу. "Українці уміють вибрати такого, щоб спочатку з вазеліном, потім без вазеліну, не потрібно навіть в аптеку бігати. Вибираємо такого, щоб пожорсткіше. Садомазохізм в генах", - заявив він.
Скрябин констатував, що для протестів на Майдані зараз приводів ще більше, ніж було при Януковичі. "Загинуло вже стільки Небесних сотень. Здається, щодня Небесна сотня гине", - сказав Скрябин.
"Думаю, Порошенко теж дограється з цією війною. Те, що вони витворяють, - не можна", - заявляв співак.


Останнє інтерв'ю Скрябина/відео

Нагадаємо, Кузьма Скрябин загинув в ДТП 2 лютого. Співак помер у віці 46 років. Андрій Кузьменко потрапив в аварію 2 лютого близько 8: 20 біля села Лозоватка (Дніпропетровська обл.). Його позашляховик зіткнувся з молоковозом, співак помер на місці ДТП. У аварії постраждали дві жінки.

Автор: Admin
Прочитали - 3046
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати