Регистрация

Углегорск під контролем сепаратистів - Семенченко

30-01-2015, 12:50

Углегорск під контролем сепаратистів - Семенченко

Углегорск під контролем сепаратистів - Семенченко

Сепаратисти узяли велику частину Углегорска і безперервно обстрілюють Дебальцево
При цьому в ДНР стверджують, що навколо українського угрупування в Дебальцево закритий "котел".
Місто Углегорск знаходиться під контролем сепаратистів, українські військові утримують окремі опорні пункти. У Дебальцево ситуація складна, але сил і засобів для відповіді супротивникові досить, повідомив народний депутат, командир батальйону Донбас Семен Семенченко в на своїй сторінці в Facebook.
"Углегорск знаходиться під контролем терористів. Окремі наші опорні пункти тримаються. Атака сталася учора, після артобстрілу був завданий удару танками по позиціях сил АТО", - написав нардеп.
публікація Семена Семенченко.
За інформацією Семенченко, впродовж декількох тижнів до цього загони сепаратистів "просочилися в місто під виглядом мирних жителів і ударили з тилу".
"У Углегорске знаходиться бронетехніка супротивника, обладнані снайперські гнізда в житлових будинках, місто активно зміцнюється", - додав він.

Углегорск під контролем сепаратистів - Семенченко

Від Углегорска до зайнятого ВСУ Дебальцево трохи більше 14 кілометрів
Днем 29 січня про захоплення Углегорска заявив глава ДНР Олександр Захарченко. Він дав відеоінтерв'ю телеканалу "Росія 24". За словами лідера донецьких сепаратистів, у момент інтерв'ю він знаходився в Углегорске.
"Це опорний пункт угрупування, яке базувалося в районі Дебальцево. З сьогоднішнього дня дорога (з дебальцевского "котла" - ред.) прострілюється повністю", - заявив Захарченко.


Відносно ситуації в Дебальцево Семенченко відмітив, що там працює диверсійна група супротивника, основна мета якої - "знищення нашої бронетехніки і солдатів". "По місту постійно працюють "Гради" і блукаючі міномети. Знаходитися на відкритому місці більше 10 хвилин недоцільно, оскільки йде постійний обстріл. Також активізувалися спроби супротивника зрізувати Дебальцевский виступ - з боку території, контрольованою ЛНР", -рассказал він.
Семенченко підкреслив, що ситуація напружена, але "знаходиться під повним контролем". "Сил і засобів для завдання удару по супротивникові досить. Бойовий дух - високий", - завірив він.
У свою чергу замначальника міліції Донецької області Ілля Кива повідомляє, що частина Углегорска під контролем сил АТО, тривають бої
"Дебальцево тримаємо !!! Углегорск - йдуть бої, половина міста наша, за другу йдуть запеклі бої, добровольчі батальйони міліції не забезпечені достатньою кількістю боєприпасів, ситуація важка, але контрольована", - повідомив Кива.
Як повідомляв Кореспондент.net, напередодні в результаті атаки сепаратистів в Углегорске почався бій. До вечора силовики повідомили, що атака відбита. До українських військових підійшло підкріплення.

Автор: Admin
Прочитали - 784
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати