Регистрация

Рада ЄС продовжила санкції проти Росії до вересня

29-01-2015, 21:59

Рада ЄС продовжила санкції проти Росії до вересня

Рада ЄС продовжила санкції проти Росії до вересня

Остаточне рішення по усіх санкціях має бути прийняте на Радому ЄС із закордонних справ 9 лютого.
Глави МЗС країн-членів Євросоюзу прийняли на засіданні Ради ЄС 29 січня рішення про продовження до вересня 2015 року санкцій відносно фізичних і юридичних осіб, яких вважає причетними до порушення суверенітету України. Про це повідомила в четвер на прес-конференції у Брюсселі глава дипломатії ЄС Федерика Могерини.
"Ми вирішили продовжити обмежувальні заходи до вересня цього року", - сказала Федерика Могерини після закінчення засідання Ради ЄС.
"Ми зберегли нашу єдину позицію і продемонстрували, що ЄС готовий вжити додаткові заходи в найближчі тижні у тому випадку, якщо ситуація не лише не покращає, але і погіршає, як це відбувалося в останні дні", - сказала дипломат.
"Ми вважаємо, що це допоможе зробити тиск, особливо, на Росію, щоб вона зробила позитивні кроки і уникнула негативних кроків, які ми бачили в останні дні", - відмітила Могерини.
Могерини також повідомила, що міністри доручили Єврокомісії і Європейській службі зовнішніх дій почати підготовчу роботу відносно будь-яких інших дій, які можуть бути зроблені з метою швидкої реалізації Мінських угод. Рішення має бути прийняте на Радому ЄС із закордонних справ 9 лютого.
Йдеться про заморожування активів у банках країн Європейського союзу, що належать особам і організаціям,підданим санкціям, а також про заборону на видачу віз для поїздок в держави ЄС. До теперішнього часу в "чорні" списки ЄС потрапили 132 фізичних і 28 юридичних осіб.
Нагадаємо, нові санкції можуть торкнутися Газпрому. Зокрема, ЄС може заборонити постачання в Росію деяких видів устаткування, у тому числі для газової галузі.

Європа не хоче нових санкцій проти Росії - Мінекономіки ФРН

Рада ЄС продовжила санкції проти Росії до вересня

Міністр економіки Німеччини Зигмар Габриэль
Європа і весь світ потребують Росії як в партнерові, відмітив міністр економіки Німеччини.
Міністр економіки Німеччини Зигмар Габриэль заявив, що Євросоюз не зацікавлений в посиленні санкцій проти Росії, передає Reuters.
"Звичайно, ніхто в ЄС і, зрозуміло, в Німеччині не хоче вводити нові антиросійські обмеження. Європа і весь світ потребують Росії як в партнерові, який допоможе в рішенні глобальних конфліктів і викликів", - заявив він, виступаючи перед парламентом Німеччини.
При цьому Габриэль відмітив, що поліпшити стосунки між Брюсселем і Москвою можна тільки у разі дотримання Мінських домовленостей.
"Прорив у відносинах між Росією і ЄС, наприклад у вільній торгівлі від Лісабона до Владивостока, можливий у разі погоджених кроків по припиненню озброєної інтервенції в Україні, про що домовилися в Мінську", - додав він.
Раніше глава адміністрації президента Росії Сергій Іванов заявив, що США хочуть посварити Брюссель і Москву, використовуючи Україну як таран.
Нагадаємо, міністр сільського господарства Німеччини Крістіан Шмидт заявив, що сподівається на полегшення продуктового ембарго з боку Росії

Автор: Admin
Прочитали - 537
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати