Регистрация

Українська армія не воює з регулярною армією РФ - начальник Генштабу

29-01-2015, 19:05

Українська армія не воює з регулярною армією РФ - начальник Генштабу

Українська армія не воює з регулярною армією РФ - начальник Генштабу

При цьому у Генштабу є інформація про участь окремих військовослужбовок РФ у бойових діях в Україні.
Українська армія на сьогодні не воює з регулярним частинами Російської Федерації, але при цьому у Генштабу є інформація про участь військовослужбовок армії РФ у бойових діях на Донбасі. Про це заявив під час брифінгу начальник Генштабу ВСУ генерал-полковник Віктор Муженко.
"Ми маємо тільки факти участі окремих громадян РФ і військовослужбовок російської армії, які є членами незаконних озброєних формувань. Скажу також, що зараз українська армія не веде бої з регулярними частинами армії Росії", - цитує 5 канал Муженко.
"У нас досить сил і засобів для того, щоб навіть завдати остаточної поразки незаконним озброєним формуванням", - додав глава Генштабу.
Зупинку в Донецьку обстріляли троє росіян - радник Авакова
Українські ЗМІ раніше неодноразово повідомляли про факти участі російських військових в конфлікті на Донбасі. Світові лідери і організації також повідомляли, що сумнівів присутності російських військових в Україні немає.

Як повідомляв Кореспондент.net, 15 січня глава РНБО Олександр Турчинов заявив, що на окупованій частині Донбасу розгорнуті військові угрупування чисельністю більше 36 тисяч чоловік, з них 8,5 тисяч - військовослужбовки регулярних військ РФ.
Раніше в Генштабі ВСУ повідомляли про 6-7 тисяч російських військових на Донбасі.
Відмітимо, що в зверненні до сепаратистів бійці полку Азів також заявили, що російських військових не зустрічали. "Вашої армії, російської, я не бачив, тільки найманці і люди незрозумілого походження. Нехай приходять", - говорить боєць на відео.

Автор: Admin
Прочитали - 689
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати