Регистрация

Здоровий спосіб життя в різних країнах

28-01-2015, 18:09

Здоровий спосіб життя в різних країнах

Здоровий спосіб життя в різних країнах

Сьогодні багато хто справедливо вважає, що здоров'я це багатство, яке не купиш за гроші. Зустрічаючись з друзями і близькими, ми завжди бажаємо їм здоров'я, тому що ця важлива умова довгого і щасливого життя. А як же піклуються про своє здоров'я в різних країнах світу?
Приміром, в Швеції здоров'я - синонім руху і спорту. Шведи - дуже активний народ, оптимісти. Швеція - благополучна країна з високим рівнем медицини, тут проводять всілякі омолоджуючі процедури.
У США у багатьох людей є проблема зайвої ваги. Для боротьби з цим створена програма "Здорові люди". Мета проекту - профілактика захворювань і охорона здоров'я. Представники усіх соціальних шарів в Америці можуть дозволити собі користуватися спортзалами і басейнами.
У Китаї національні традиції допомагають зберегти здоров'я. Користується популярністю спеціальна гімнастика тай-цзы, якою займаються навіть літні люди. Усім нам відомі китайський масаж і акупунктура. Тут живляться, в основному, рисом і овочами.
Японія - країна довгожителів. Японські дослідники сформулювали основні правила довгого і здорового життя : повноцінний сон, правильне харчування, лікувальне гартування, шанобливе ставлення до людей, позитивний настрій, уміння розслаблятися, постійна розумова діяльність. Японці вважають, що для того, щоб бути здоровим, до цього треба докладати зусиль.
Естонія є лідером по алкогольних напоях, тому там багато п'ючих людей. Це недивно, оскільки Естонія - улюблений туристичний напрям для скандинавів, які приїжджають сюди, зупиняються в готелях і весело проводять свої вихідні дні. Надмірне вживання алкоголю здоровому способу життя, звичайно, не сприяє.
Таким чином, розуміння здорового способу життя в різних країнах може істотно відрізнятися. Проте ученими встановлено, що розгадування кросвордів, вивчення мов уповільнюють старіння головного мозку, покращує роботу серця, обмін речовин. Бігайте частіше, стежте за своїм живленням, знайдіть роботу, яка приноситиме вам радість, і ви проживете довге і щасливе життя.

Автор: Admin
Прочитали - 2317
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати