Регистрация

Українським призовникам дозволили ховатися в Росії

28-01-2015, 17:52

Українським призовникам дозволили ховатися в Росії

Українським призовникам дозволили ховатися в Росії

Нова хвиля мобілізації в Україні почалася 20 січня
Владу РФ внесли в законодавство зміни, що дозволяють громадянам України закличного віку довше знаходитися в Росії.
Федеральна міграційна служба Росії (ФМС) продовжила терміни перебування в РФ громадянам України закличного віку на термін більше 90 діб. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на прес-службу відомства.
"Для продовження терміну законного перебування в Росії громадянам України необхідно до витікання 90 днів з моменту в'їзду на російську територію звернутися в підрозділ ФМС Росії за місцем тимчасового перебування. Термін тимчасового перебування подовжуватиметься неодноразово на подальші періоди в 90 днів", - пояснюють у ФМС.
Нагадаємо, декількома днями раніше президент РФ Володимир Путін пообіцяв українцям допомогти уникнути мобілізації. Термін перебування громадян України, передусім, закличного віку, на території РФ може бути збільшена, заявив Путін в понеділок.
Мобилизация- 2015 : на Закарпатті люди виїжджають за кордон цілими селами

ФМС Росії оголосила про відміну привілеїв для українських мігрантів
Біженці з південного сходу України

Українським призовникам дозволили ховатися в Росії

Громадяни України в загальному порядку повинні будуть отримувати патенти для роботи у фізичних і юридичних осіб.
У 2015 році Росія планує відмінити міграційні послаблення, які існували для громадян України, повідомили Інтерфакс у Федеральній міграційній службі.
"У новому році для мігрантів з України вводяться такі ж правила, як і для громадян інших країн, з якими у Росії безвізовий режим", - сказало джерело у відомстві.
Зокрема, громадяни України в загальному порядку повинні будуть отримувати патенти для роботи у фізичних і юридичних осіб.
Крім того, у ФМС заявили, що, як і інші мігранти з безвізових країн, громадяни України тепер можуть знаходитися на території Росії без дозвільних документів 90 днів впродовж 180 днів.
Росія збільшила квоту для мігрантів на третину
Раніше громадянам України досить було виїжджати з Росії на день і повернутися, після чого вони знову могли законно залишатися на російській території впродовж трьох місяців.
Про намір Росії відійти від "ліберального" підходу до громадян України у кінці грудня заявляв глава ФМС Костянтин Ромодановский.
10 січня в Росії набув чинності закон, який вводить диференційовану заборону на в'їзд до Росії для іноземних мігрантів-порушників. Перевищення мігрантом 120-денного перебування приведе до автоматизованого закриття в'їзду на 3 роки, перевищення 270 днів - в'їзд буде закритий на 5 років. Незаконне знаходження більше 360 днів - на 10 років.

Автор: Admin
Прочитали - 656
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати