Регистрация

Красива і загоріла шкіра взимку - ради

20-01-2015, 23:10

Красива і загоріла шкіра взимку - ради

Красива і загоріла шкіра взимку - ради

Взимку важко отримати досить сонця, але ж так хочеться мати смугляву красиву шкіру, а не ходити блідою поганкою. Спеціально для цих цілей були винайдені косметичні засоби, що надають нашій шкірі золотистий рівний відтінок - автозагар. Вже через декілька годин після нанесення такого засобу, ви виглядатимете засмаглими, неначе тільки повернулися з курорту.
Вибираємо автозагар
Усі засоби для швидкого загару ділять на бронзаты і автобронзаты. Ефект від застосування бронзатов недовговічний, загар тримається всього декілька годин і змивається при прийнятті душу. Це пов'язано з тим, що результат досягається за рахунок нанесення на шкіру фарбувальних або светоотражающих часток. Автобронзаты тримаються на шкірі декілька днів і не змиваються навіть при контакті з водою.
Принцип їх дії грунтований на хімічній реакції фарбувальної речовини і білків верхніх шарів епідермісу. І ті, і інші засоби роблять шкіру гладшою і рівнішою. А контури тіла виглядають більше підтягнутими і стрункими.
- Хороший крем-автозагар, окрім основних діючих компонентів, повинен також містити у своєму складі речовини, які зволожують і живлять шкіру. Вони допомагають шкірі набути рівного, природного відтінку і не пересушують її.
- Вибирайте той засіб, яким вам зручно користуватиметься. Виробники пропонують автозагар у вигляді кремів, муссов, спреев і лосьйонів.
- Засіб для загару слід підбирати індивідуально залежно від вашого типу шкіри.
Правила використання автозагару
- Ретельно готуємо шкіру. Щоб автозагар ліг рівномірно, без плям необхідно заздалегідь зробити епіляцію і перед самою процедурою нанесення прийняти душ, скориставшись засобом для пілінгу або скрабом.
- Якщо шкіра занадто суха, то за два тижні до застосування автозагару слід починати користуватися зволожуючими кремами і оліями.
- Перед нанесенням автозагару не можна користуватися іншими косметичними засобами - туалетною водою, духами, дезодорантом. Вони можуть вступити в реакцію з кремом і ефект буде непередбачуваний - від алергії до появи різноколірних плям.
- Щоб ваші руки не постраждали, надіньте латексні рукавички і лише в самому кінці процедури нанесіть засіб на кисті і долоньки.
- Автозагар обов'язково наносити на чисте сухе тіло, в напрям від низу вгору. У місцях, де є складки - на ліктях, щиколотках, колінах і в області декольте наносите тонкий шар, щоб засіб не скачувався. Для того, щоб рівномірно розподілити засіб по спині потрібна чиясь допомога.
- Після нанесення крему не надівайте відразу одяг, засіб повинен добре вбратися. І постарайтеся ні до чого не торкатися близько години. Це правило обов'язково навіть для тих кремів, на яких є присутнім напис, що вони не фарбуються.
- Якщо ви помітили в якомусь місці темнішу пляму, протріть шкіру часточкою лимона, яка знебарвить його.
- У випадку якщо вам не сподобається результат, автозагар можна змити, використовуючи скраб для тіла або молоко, яке нейтралізує дію пігменту.
- Повторювати процедуру слід приблизно один раз в тиждень. Але при цьому необхідно враховувати, що з кожним разом ваш відтінок буде все темніший - не перестарайтеся!
- Ні в якому разі не користуйтеся автозагаром, якщо на шкірі є порізи, подряпини і інші ушкодження. Спочатку залікуєте рани, а потім вже наводите красу.
Якщо ви не упевнені у своїх силах, краще звернутися по допомогу до досвідченого косметолога в салон краси, який впорається з процедурою швидко і ефективно. Знаючи основні правила нанесення спеціальних засобів для моментального загару, можна добитися красивого і рівного відтінку шкіри.

Автор: Admin
Прочитали - 1139
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати