Регистрация

Росіяни схвалюють політику Путіна - опитування

25-12-2014, 00:18

Росіяни схвалюють політику Путіна - опитування

Росіяни схвалюють політику Путіна - опитування

 Президент Росії Володимир Путін на рушнику

Тільки 14% жителів Росії невдоволені політикою Путіна.
Діяльність Володимира Путіна на посту президента Росії схвалює абсолютну більшість жителів країни, про що свідчать дані опитування Левада-центра.
Так, діяльність президента, за даними соціологів, в цілому схвалюють 85% жителів країни, 14% не схвалюють і ще 1% опитаних утруднювалися відповісти.
На питання про відношення до діяльності російського прем'єра Дмитра Медведєвої 63% респондентів відповіли, що схвалюють її. Трохи більше третини росіян (35%) висловилися негативно, і ще 2% відповісти не змогли.
Крім того, за результатами проведеного опитування з'ясувалося, що діяльність уряду схвалює меншу кількість жителів Росії - 60%. Не підтримують те, чим займається російський кабмін, 39% респондентів, 1% опитаних відповісти утруднювалися.
Думки розділилися практично порівну, коли мова зайшла про оцінку діяльності Держдуми Росії : 52% відносяться до неї позитивно, а 46% не схвалюють. 2% дати відповіді не змогли. Опитування проведене 21-24 листопада 2014 року по репрезентативній всеросійській вибірці міського і сільського населення серед 1,6 тисяч чоловік у віці від 18 років і старше в 134 населених пунктах 46 регіонів країни.

Автор: Admin
Прочитали - 971
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати