Регистрация

Москва загрожує НАТО повним розривом стосунків

24-12-2014, 19:26

Москва загрожує НАТО повним розривом стосунків

Москва загрожує НАТО повним розривом стосунків

 У міністерстві оборони Росії прокоментували рішення України відмовитися від позаблокового статусу

Відмова України від позаблокового статусу викличе розрив, відновити який неможливо, відмітили в Міноборони Росії.
У Міністерстві оборони Росії прокоментували рішення Верховної Рады відмовитися від позаблокового статусу України, повідомляє РІА Новини.
"Вступ України до НАТО приведе до повного розриву стосунків Росії і Північноатлантичного альянсу", - сказав заступник міністра оборони Росії Анатолій Атонов.
За його словами, відмова України від позаблокового статусу доки не погрожує безпеці Росії, проте за цим рішенням може послідувати вступ Києва до Північноатлантичного альянсу, що приведе до "повного розриву" Росії з НАТО
"Тоді з НАТО у нас буде повний розрив, відновити який буде практично неможливо", - сказав замміністра оборони Росії.
Раніше міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що рішення України відмовитися від позаблокового статусу є контрпродуктивним і нагнітає обстановку.
Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв сказав, що заявку на вступ до НАТО, перетворить Україну на потенційного військового супротивника Росії.
Нагадаємо, верховна Рада 23 грудня ухвалило закон про відмову від позаблокового статусу України. Документ передбачає повернення Києва до курсу на зближення з НАТО.
Стосунки Росії і НАТО різко погіршали через кризу в Україні. У квітні 2014 року організація вирішила призупинити будь-яку цивільну і військову співпрацю з Москвою.
До Північноатлантичного альянсу входять більшість країн Європи, а також США і Канада. Стосунки між Росією і НАТО були встановлені в 1991 році. У 1994 РФ почала брати участь в програмі Партнерство заради миру. У 1997 році був підписаний Засадничий акт про взаємні стосунки, співпрацю і безпеку між Москвою і НАТО.

Автор: Admin
Прочитали - 496
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати