Регистрация

У Минэнэрго розповіли, чому Крим залишився без електрики

24-12-2014, 15:37

У Минэнэрго розповіли, чому Крим залишився без електрики

У Минэнэрго розповіли, чому Крим залишився без електрики

 Крим перевищив ліміт споживання, поетому їм тимчасово відключили світло

На півострові відключили світло тимчасово із-за перебору ліміту споживання.
Україна відключила Крим від електрики через те, що півострів перебрав ліміт споживання. Про це в коментарі Кореспондент.net повідомили в прес-службі Міністерства енергетики і вугільної промисловості.
"Ми підтверджуємо, що відключений Крим. Але у зв'язку з тим, що вони перевищили ліміт споживання. Вони такі ж споживачі, як і інші регіони України, усім відключають. І вони перевищили ліміт споживання, тому їм тимчасово відключили", - повідомили у відомстві.
Відновити подання електроенергії для півострова обіцяють відновити тоді, коли Крим "увійде до ліміту споживання".
Як повідомляє ТАСС з посиланням на "міністра палива і енергетики" Криму Сергія Єгорова, енергопостачання Криму вже відновлене в обмеженому режимі. "Україна почала обмежені постачання електроенергії для Криму. Наскільки буде понижений об'єм електроперетікання, сказати доки складно. Найближчим часом буде дана команда диспетчера "Укрэнерго" про входження Криму в обмежений потік", - заявив Єгоров. За його словами, електропостачання Криму буде відновлено через 1,5 - 2 години.
Раніше повідомлялося, що анексований Крим повністю відключений від енергопостачання. На півострові намагаються запустити власну генерацію електроенергії, щоб забезпечити електропостачанням хоч би половину півострова, забезпечити роботу мобільного зв'язку.
Напередодні в Міненерго пообіцяли відключати світло не більше двох годин на добу.
Як повідомляв Кореспондент.net, напередодні "глава" Криму Сергій Аксьонов заявив, що проблем зі світлом на півострові більше не буде, оскільки Україна і Росія домовилися про постачання електроенергії в Крим.

Автор: Admin
Прочитали - 611
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати