Регистрация

Процес вступу України в НАТО займе декілька років - генсек Столтенберг

24-12-2014, 14:49

Процес вступу України в НАТО займе декілька років - генсек Столтенберг

Процес вступу України в НАТО займе декілька років - генсек Столтенберг

Процес входу України в НАТО розтягнеться на декілька років, вважає Столтенберг
Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг нагадав, що самі українці говорили про період в 6 років.
Незважаючи на рішення Верховної Рады про відмову від позаблокового статусу України, країна ще дуже нескоро зможе стати членом НАТО. Про це заявив у вівторок увечері генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг в ефірі норвезького телеканалу NRK, передає ТАСС.
"Ця країна сама заявляла про те, що потребує проведення серйозних реформ по організації її оборони, у боротьбі з корупцією і створенні ефективнішого держапарату до того, як подаватиме заявку на вступ", - сказав генсек НАТО.
Столтенберг не став робити припущень про те, скільки часу займе цей процес, проте нагадав, що самі українці говорили про період в 6 років. "Ми чекатимемо і відреагуємо на заявку, коли вона, нарешті, поступить. До цього ще далеко", - сказав він.

Україна стане союзником НАТО тільки після реформ - Яценюк
Як повідомляв Кореспондент.net, у вівторок, 23 грудня, верховна Рада проголосувало за відмову від позаблокового статусу України. Закон передбачає "відмову від статусу позаблокової держави і повернення до курсу на зближення з НАТО".
У НАТО заявили, що поважають рішення парламенту України відмінити позаблоковий статус держави.
Глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що рішення України відмовитися від позаблокового статусу є контрпродуктивним і нагнітає обстановку.

Автор: Admin
Прочитали - 488
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати