Регистрация

Eni не збирається відмовлятися від видобутку сланцевого газу в Україні

24-12-2014, 00:17

Eni не збирається відмовлятися від видобутку сланцевого газу в Україні

Eni не збирається відмовлятися від видобутку сланцевого газу в Україні

 Україна зацікавлена в розробці власних нафтогазових проектів

Компанія готова продовжувати роботу над нафтогазовими проектами на території України.
Італійська нафтогазова компанія Eni підтверджує свої наміри розробляти родовища сланцевого газу в івано-франківській області. Про це повідомляє прес-служба Міністерства екології і природних ресурсів України у вівторок, 23 грудня.
"Компанія "Эни Україна" готова продовжувати роботу над нафтогазовими проектами на території України і чекає підтримки з боку українського уряду в питаннях узгодження плану робіт", - говориться в повідомленні міністерства за підсумками зустрічі глави відомства Ігоря Шевченка і генерального директора компанії Луїджі Барбериса.
Також Шевченко доручив службам Мінекології відпрацювати усі питання, необхідні для проведення робіт і відмітив, що сьогодні Україна зацікавлена в розробці власних нафтогазових проектів для отримання енергетичної незалежності і розвитку економіки.
Як повідомляв Кореспондент.net, 15 грудня стало відомо, що американська нафтогазова компанія Chevron вирішила в односторонньому порядку вийти з проекту по освоєнню Олесской площі.
У листі, що поступив від імені компанії, вказується, що Міністерство фінансів не реалізувало у встановлений термін 18 листопада узяті зобов'язання по приведенню своїх нормативних актів у відповідність з чинним законодавством України.
Пізніше заступник глави Адміністрації президента України Валерій Чалий підтвердив інформацію про відмову Chevron від проекту по освоєнню Олесской площі.
Eni в 2012 року року купила 50,01% акцій ТОВ "Захидгазинвест" (Івано-франківська область), який має в розпорядженні ліцензії на розробку дев'яти родовищ сланцевого газу на західній Україні загальною площею близько 3,8 тисяч квадратних кілометрів, що є продовженням польського Люблінського басейну.
Для роботи в Україні Eni зареєструвала дочірні підприємства Eni Ukraine Deep Waters B.V., Eni Ukraine Shallow Waters B.V. і Eni Ukraine Llc.
Згідно з даними Державної служби геології і надр України, Eni представила відомству програму геологорозвідувальних робіт на 2012-2015 роки загальною вартістю 55 мільйонів доларів. У її рамках планується реалізувати чотири розвідувальні кластери, на кожному з яких будуть застосовані технології вертикального і горизонтального буріння, гідророзриву пласта (ГРП).

Автор: Admin
Прочитали - 736
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати