Регистрация

У Росії прокоментували відмову України від позаблокового статусу

23-12-2014, 16:08

У Росії прокоментували відмову України від позаблокового статусу

У Росії прокоментували відмову України від позаблокового статусу

 У Росії приймають відміну позаблокового статусу України, як прямий виклик

Відмова України від позаблокового статусу нагнітає конфронтацію, рахує глава МЗС РФ Лаврів.
Рішення України відмовитися від позаблокового статусу є контрпродуктивним і нагнітає обстановку, відмітив глава МЗС РФ Сергій Лавров, повідомляє Інтерфакс.
"Це контрпродуктивно і тільки нагнітає конфронтацію, створює ілюзію, що шляхом ухвалення таких законів можна врегулювати глибоку внутрішньодержавну кризу в Україні", - сказав Лавров.
Він підкреслив, що набагато продуктивніший шлях, "осмислений шлях - розпочати діалог з тієї частини власного народу, який повністю проігнорували, коли здійснювали державний переворот".
"Немає іншого шляху. Тільки конституційна реформа за участю усіх регіонів, усіх політичних сил України здатна задати правильний тон. І саме під цим зобов'язанням почати таку реформу підписалося українське керівництво ще в квітні цього року на зустрічі в Женеві", - сказав він.
У свою чергу в правлячій партії "Єдина Росія" вважають, що закон про відміну позаблокового статусу України - це виклик Росії, воно також може дати імпульс розвитку конфлікту на Донбасі.
"Це прямий виклик Росії", - заявив журналістам перший замруководителя фракції єдиноросів в Держдумі, член комітету нижньої палати по обороні Франц Клинцевич, передає ТАСС.
Він вважає, що "розраховувати, що з часом все розсмокчеться тут само собою, як у відомій притчі про осла і падишаха, просто злочинно", тому "як мовиться, думай про кращий, але готуйся до гіршого".
Росія здивувала НАТО вимогою не приймати Україну
Також, на думку парламентаря, очевидно, що Київ "цим своїм рішенням - не знаю вже свідомо або ні - "підкинув дрівець" у вогнище конфлікту на південному сході України".
Як повідомляв Кореспондент.net, сьогодні верховна Рада проголосувало за відмову від позаблокового статусу України. Закон передбачає "відмову від статусу позаблокової держави і повернення до курсу на зближення з НАТО".
Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив, що Росія реагуватиме на вступ України до НАТО, оскільки у такому разі Україна перетворюється на потенційного військового супротивника РФ.

Автор: Admin
Прочитали - 471
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати