Регистрация

У "Айдаре" пояснили побиття водія на Бориспільській трасі

22-12-2014, 18:57

У "Айдаре" пояснили побиття водія на Бориспільській трасі

У "Айдаре" пояснили побиття водія на Бориспільській трасі

 Айдар влаштував бійку на дорозі під Києвом

Водій не розумів, що обганяти похоронну процесію не можна, заявили у батальйоні.
ПО ТЕМІ
Москаль звинуватив батальйон Айдар у викраденнях людей на Луганщині
17 листопада 2014, 15: 00
Заступник командира батальйону Айдар Сергій Граб підтвердив, що його бійці влаштували бійку з водієм на трасі Бориспіль-Київ. Про це він повідомив в коментарі Кореспондент.net.
За його словами, силовики батальйону, майдановцы з різних міст, зокрема, з Харкова, Запоріжжя, Кривого Ріг, представники Самооборони супроводжували рефрижератор з тілами загиблих бійців в зоні АТО : командира розвідки з позивним Динаміт і громадянина Грузії, який воював за Україну.
"Мене особисто там не було, я чекав їх на Майдані разом з Саакашвілі і комбатом батальйону Сергієм Мельничуком ... Якщо йде похоронна процесія, ніде в Україні, навіть в забитому селі, коли везуть покійників, не лише не обганяють, а також зупиняються. Він летів, хлопці разів йому зробили зауваження, промайнули, що не можна обганяти, а він не зрозумів ", - сказав Граб.
Як повідомляв Кореспондент.net, в мережі з'явилося відео на, якому видно, як бійці батальйону Айдар влаштували бійку з водієм на трасі Бориспіль-Київ.
Як повідомляє очевидець, машини з бійцями супроводжували машини Автомайдану і рухалися вони із швидкістю 40 км/год, перекривши усі чотири смуги руху. При будь-якій спробі транспорту обігнати їх, машини підрізали.
УВАГА! На відео є присутньою ненормативна лексика.

Автор: Admin
Прочитали - 542
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати