Регистрация

Глава МЗС Німеччини ставить під питання санкції проти

20-12-2014, 01:32

Глава МЗС Німеччини ставить під питання санкції проти

Глава МЗС Німеччини ставить під питання санкції проти

 РосіїФранк-Вальтер Штайнмайер

За словами Франка-Вальтера Штайнмайера, економічна дестабілізація Росії не приведе до більшої безпеки в Європі.
Міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмайер (Frank - Walter Steinmeier) застеріг від наслідків санкцій Євросоюзу відносно Росії. У інтерв'ю тижневику Der Spiegel, опублікованому в п'ятницю, 19 грудня, на питання, чи не стурбований він можливою дестабілізацією Росії, якщо ЄС не пом'якшить штрафні заходи, глава германського МЗС відповів ствердно. Хто хоче поставити Росію в економічному плані на коліна, той серйозно помиляється, якщо думає, що це приведе до більшої безпеки Європи, вказав соціал-демократ Штайнмайер і підкреслив: "Я можу лише застерегти від цього".
Одночасно Штайнмайер висловився проти подальшого посилення санкцій. Росія, за його словами, платить зараз за втрату довіри у зв'язку з українською кризою. В умовах драматичного обвалу курсу рубля і падіння цін на енергоносії йдеться про конкретну економічну і фінансову кризу. Останній у свою чергу зробить дію на внутрішньополітичну ситуацію в Росії, вказав міністр. "Не у наших інтересах, якщо це повністю вийде з під контролю", - заявив Штайнмайер.
Голова зовнішньополітичного комітету бундестагу, член Християнсько-демократичного союзу Норберт Реттген (Norbert Röttgen) в інтерв'ю виданню заперечив Штайнмайеру. На його думку, немає причин для пом'якшення санкцій, які повинні спонукати президента Росії Володимира Путіна змінити свою поведінку. Захід не доб'ється змін в російській політиці, якщо просто так відмовиться від санкцій, вважає Реттген.
Меркель назвала умови відміни санкцій проти Росії

Автор: Admin
Прочитали - 674
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати