Регистрация

Порошенко обещает экономический рост с 2016 года

19-12-2014, 15:40

Порошенко обещает экономический рост с 2016 года

Порошенко обещает экономический рост с 2016 года

 Порошенко говорить, що поліпшення ситуації в Україні варто чекати тільки в 2016 році за певних умов

Президент обіцяє зростання життя в країні, якщо в Донбасі буде відновлений світ.
Влада забезпечить економічне зростання в Україні з 2016 року, якщо буде відновлений світ на окупованих територіях країни. Про це сказав президент Петро Порошенко під час заходів, присвячених врученню державних нагород працівникам ОВД і учасникам АТО в МВС України, передає УНН.
Глава держави підкреслив, що майже половина промислового потенціалу окупованої території фізично знищена, 70% її не працює.
"І тільки здолавши ці риски і загрози, тільки принісши мир, відновивши український прапор і українську владу на окупованій території, ми можемо твердо бути упевненими, що з 2016 року ми забезпечимо економічне зростання країни. Забезпечимо планове і поступове збільшення соціальних стандартів, рівня соціального забезпечення, у тому числі для працівників міліції", - сказав він.
Президент підкреслив, що суспільство у боргу перед тими, хто вибрав шлях його захисту ціною власного життя і здоров'я.
Як повідомляв Кореспондент.net, в Кабміні заявили, що Україна витрачає на Донбас 200 мільйонів доларів в місяць. Глава Мінфіну Наталія Яресько відмітила, що конфлікт на Донбасі обійшовся Україні в 10-15% ВВП, а анексія Криму - 5%.
Яресько також повідомила, на сьогодні Україна отримала від партнерів вже близько 9 мільярдів доларів, а виплатила по боргових зобов'язаннях 14 мільярдів доларів.
Розвеселив Меркель і потряс булавою. Найяскравіші фото Порошенка за 2014 рік

Автор: Admin
Прочитали - 729
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати