Регистрация

Порошенка вніс в Раду законопроект про відміну позаблокового статусу

18-12-2014, 21:29

Порошенка вніс в Раду законопроект про відміну позаблокового статусу

Порошенка вніс в Раду законопроект про відміну позаблокового статусу

 Законопроект про відміну позаблокового статусу внесений до парламенту для невідкладного розгляду.

Президент України Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Рады проект закону "Про внесення змін до деяких законів України відносно відмови України від здійснення політики позаблоковості". Глава держави позначив свій законопроект як невідкладний для позачергового розгляду парламентом, повідомили в прес-службі Адміністрації президента в четвер, 18 грудня.
"Позаблоковий статус України, який був закріплений в Законі України "Про основи внутрішньої і зовнішньої політики", виявився неефективним в контексті забезпечення безпеки держави від зовнішньої агресії і тиску. Тривале перебування України в "сірій" буферній зоні між потужними системами колективної оборони є додатковим викликом для України", - говориться в пояснювальній записці.
Відзначається, що відміна позаблокового статусу дозволить створити додатковий механізм захисту територіальної цілісності і державного суверенітету.
Як повідомляв Кореспондент.net, у кінці листопада "Блок Петра Порошенка" зареєстрував в парламенті законопроект про відмову від позаблокового статусу і овступлении України в НАТО.

Автор: Admin
Прочитали - 582
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати