Регистрация
» » Формула- 1 : Люіс Хэмилтон виграв гонку в Абу-Дабі і став чемпіоном миратренировочных таборів сепаратистів, боєприпаси і паливо.

23-11-2014, 21:14

В неділю, 23 листопада, Люіс Хэмилтон на Гран-прі Абу-Дабі оформив свій другий чемпіонський титул в кар'єрі

Гран-прі Абу-Дабі, Яс Марино
Дистанція гонки - 305,3 км (55 кругів)
Британський пілот команди Мерседес фінішував першим в гонці на Гран-прі Абу-Дабі і став чемпіоном світу Формулы- 1 сезона- 2014, набравши 384 очки. Його партнер по команді Нико Росберг, який до старту гонки теоретично претендував на чемпіонське звання, фінішував 14-м із-за поломки ERS на його машині, і закінчив сезон на другому місці з 317 очками.
Друге місце в гонці дісталося бразильському гонщикові команди Уильямс Фелипе Масі. Третє місце на Гран-прі Абу-Дабі дісталося іншому пілотові Уильямс Валттери Боттасу.
Відмітимо, що четвертим в гонці фінішував гонщик команди Ред Булл Данини Риккардо, який стартував з боксів.
Читайте подробиці гонки в Абу-Дабі нижче:
Ця ж новина на Спорт bigmir) net : Формула- 1 : Люіс Хэмилтон виграв гонку в Абу-Дабі і став чемпіоном світу

Автор: Admin