Регистрация

НБУ можуть призначити мільярдера Джорджа Сороса - ЗМІ

18-12-2014, 16:41

Главою НБУ можуть призначити мільярдера Джорджа Сороса - ЗМІ

НБУ можуть призначити мільярдера Джорджа Сороса - ЗМІ

 84-річному Джорджу Соросу готують місце глави НБУ

На посаду голови Нацбанку розглядаються ще п'ять претендентів.
Очолити Національний банк України (НБУ) може відомий американський мільярдер і філантроп Джордж Сорос. Про це повідомляє 112 канал з посиланням на ряд джерел у Верховній Раде і людей з оточення президента Петра Порошенка.
Серед претендентів на посаду голови НБУ розглядають також кандидатуру екс-глави МВФ Домініка Стросс-Кана, який вимушений був покинути свій попередній пост із-за гучного секс-скандала.
Крім того, в число претендентів нібито входять і деякі "представники Федеральної резервної системи". В цілому на посаду голови Нацбанку розглядають п'ять претендентів.
Кандидатура нового керівника Нацбанку, яку президент представить на затвердження парламенту, буде названа найближчим часом, чекають джерела.
ПО ТЕМІ
Мільярдер Сорос закликає ЄС організувати план Маршалла для України
27 лютого 2014, 14: 09
Нинішня глава НБУ Валерія Гонтарева призначена на цю посаду в червні 2014 року. За даними ЗМІ, вона кілька разів писала заяву про відставку.
Як повідомляв Кореспондент.net, раніше в новій Раде України був зареєстрований проект постанови про звільнення Валерії Гонтаревой з посади голови Нацбанку.
Нагадаємо, Печерський районний суд Києва зобов'язав столичну прокуратуру почати розслідування дій відносно Гонтаревой, яку підозрюють в зловживанні повноваженнями заради маніпуляцій валютним курсом.
Пізніше в прокуратурі повідомили, що не отримували рішення суду відносно розслідування дій Гонтаревой. Сама глава НБУ заявила, що теж не отримувала офіційних звинувачень у свою адресу і вважає безпідставною суть звинувачень.

Автор: Admin
Прочитали - 583
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати