Регистрация

Тісто для тонкої італійської піци - рецепт

18-12-2014, 03:29

Тісто для тонкої італійської піци - рецепт

Тісто для тонкої італійської піци - рецепт

 У цьому рецепті описаний процес приготування тонкого тіста для італійської піци, яке готується відповідно до італійських канонів. Це швидке, просте і в усіх відношеннях просто чудове тісто, освоїти приготування якого варто усім, хто любить найпопулярніше у світі італійське блюдо - піцу.

Чим справжня італійська піца відрізняється від усіх інших варіантів піци, які сьогодні так багато? Тим, що готується вона на тонкому тісті, яке замішується на воді з використанням маслинової олії, - без молока, яєць і інших добавок. У справжньої італійської піци тісто при випічці не піднімається, залишаючись тонким в процесі приготування, воно злегка хрустке, що робить піцу ще апетитніше, ще смачніше.

Якщо ми говоримо про тонке тісто для піци, на якому своє коронне блюдо готують італійці, то говоримо ще і про менш калорійну піцу, адже чим менше тіста, тим менше калорій.
Як у досвідчених хазяйок можуть відрізнятися рецепти борщу, так і у двох італійок рецепти тесту для піци можуть бути різними. Але, все ж, загальні риси, описані вище, об'єднують будь-які варіанти італійської піци і тесту для неї. Так що пропонуємо спробувати приготувати тонке тісто для італійської піци по цьому рецепту.

РЕЦЕПТ ТОНКОГО ТІСТА ДЛЯ ІТАЛІЙСЬКОЇ ПІЦИ

Тісто для тонкої італійської піци - рецепт

 Фото: cookography.comИнгредиенты (на 4 основи для піци діаметром біля 30см) :

1кг муки
яке борошно вибрати? ми підкажемо

600мл води
50г свіжих дріжджів або 15г сухих швидкодіючих
20г солі
6ст.л. маслинової олії
2ст.л. цукру без гіроньки

СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ :

Тісто для тонкої італійської піци - рецепт

 Як приготувати тісто для справжньої тонкої італійської піци. У половину теплої води розкришити дріжджі або всипати сухі швидкодіючі, додати цукор і перемішати. Муку просіювати на робочу поверхню або в дуже велику миску, в центрі зробити ямку. У теплій воді, що залишилася, розчинити сіль. У ямку у борошні влити дріжджову воду і воду з сіллю, потім маслинова олія. Спочатку вимішувати тісто ложкою, підбираючи борошно навколо рідкого центру, потім руками. Вимішувати тісто не менше 10мин - воно повинне відставати від рук. Викласти тісто в ємність, обсыпанную борошном, накрити рушником і на 1-1,5ч залишити для підняття в теплі. Тісто, що піднялося, швидко вимісити, потім розділити на 4 частини, розкотити в круги діаметром біля 30см, укласти на деко, застелене пергаментом (краще змастити деко (якщо пергамент не використовується) або пергамент маслиновою олією). Якщо випікатися буде тільки одна піца, то тісто, що залишилося, можна покласти в целофановий мішечок або посуд з пластика з кришкою і прибрати на зберігання в холодильник, зберігати можна до 3 днів (вважається, що з настояного в холодильнику тесту піца виходить ще смачніше). Вдалого приготування!

Приготувавши тісто для піци, змастіть його томатним соусом, в який краще додати свіжий або сухий базилік (італійська піца, як правило, робиться з базиліком), викладіть продукти і сир, запечіть піцу до готовності тесту і розплавлення сиру при температурі 200-300 градусів. Така піца вразить вас своїм справжнім італійським смаком!

Тісто для тонкої італійської піци - рецепт

 ВІДЕОРЕЦЕПТ ТЕСТУ ДЛЯ ТОНКОЇ ІТАЛІЙСЬКОЇ ПІЦИ

Автор: Admin
Прочитали - 4555
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати