Регистрация

Студенти готові влаштувати бунт із-за відміни стипендій

17-12-2014, 16:37

Студенти готові влаштувати бунт із-за відміни стипендій

Студенти готові влаштувати бунт із-за відміни стипендій

 Услід за профспілками готові збунтуватися студенти

У вівторок, 23 грудня, учні Внз України вийдуть на мітинги із-за рішень Кабміну.
Студенти мають намір 23 грудня провести масові акції протесту по усій території України через рішення уряду відмінити виплати стипендій. Про це в коментарі Кореспондент.net повідомив студентський мер Львова Євгеній Филипець.
За його словами, 14 грудня Студентська рада Львова оприлюднила лист до прем'єр-міністра Арсенія Яценюка з вимогою переглянути рішення по відміні стипендій в 2015 році.
"Цей лист дістав великий резонанс в Інтернеті, зокрема, і серед студентів. У перший день всього за три години лист в соціальних мережах охопив більше за один мільйон людей", - сказав Филипець.
Він також відмітив, що отримав офіційні повідомлення від студентства Хмельницького, Тернополя, Волині, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Вінниці і Києва, в яких молоді люди погодилися вийти на акції протесту.
"Якщо 22 грудня уряд не займе позицію спростування інформації про відміни стипендій, яка була в ЗМІ, або її не підтвердить, то ми 23 числа плануємо акції протесту проти таких дій уряду", - сказав студентський мер.
У теж час, за словами Филипца, студенти не хочуть мітингами розхитувати і так важку ситуацію в країні, тому зараз ще розробляють ініціативу проведення загальнонаціонального круглого столу
"На нього ми плануємо запросити Арсенія Петровича, щоб студенти запропонували йому альтернативу", - додав Филипець.
Відмітимо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація про нібито пропозиції ряду заходів економії державних коштів, розроблених Мінфіном. Серед заходів, зокрема, підвищення пенсійного віку, відміна студентських стипендій, обмеження виплат призерам спортивних змагань і інші.
Як повідомлялося, Федерація профспілок України на вихідних виступила з різкою заявою відносно програми діяльності нового Кабміну. Керівництво організації звернулося до президента і прем'єра з проханням діалогу. Якщо до них не прислухаються, загрожують вийти 23 грудня на Всеукраїнську акцію протесту.

Автор: Admin
Прочитали - 560
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати