Регистрация

Яценюк розповів, який курс долара буде закладений до держбюджету

16-12-2014, 23:55

Яценюк розповів, який курс долара буде закладений до держбюджету

Яценюк розповів, який курс долара буде закладений до держбюджету

 Яценюк говорить, що до держбюджету буде закладений курс долара в соответсвии з рекомендаціями НБУ

Варіанти бюджета- 2015 будуються на поточному офіційному курсі гривні і курсі в 17 гривен за долар, повідомив прем'єр.
Уряд доки не визначився з остаточним прогнозом курсу гривні для розрахунку проекту держбюджету на 2015 рік, розглядаючи його в діапазоні 15,77-17 гривен і чекаючи прогнозу від Національного банку, повідомив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк по прильоту в Київ з Брюсселю.
"Зараз ми розраховуємо бюджет з точки зору двох варіантів: або поточний курс, встановлений НБУ, додаткове допущення - це курс 17 гривен за долар", - сказав прем'єр.
"Але ми чекаємо від Нацбанку прогноз наступного року, оскільки згідно Конституції він відповідає за стабільність української національної грошової одиниці", - додав Яценюк.
Як повідомлялося, НБУ у вівторок ослабив офіційний курс гривні до нового мінімуму до 15,7739 гривен за долар.
В той же час оператори міжбанківського ринку стверджують, що цього дня в умовах незадоволеного попиту, що зберігається, і негативного впливу стрімкої девальвації рубля гривня подешевшала до 18-19 гривен або навіть більше, а так звані інформаційні системи позабанківського обміну готівкової валюти, що відбивають "чорний ринок", у вівторок показують курс на рівні близько 20-20,5 гривен.
Як повідомляв Кореспондент.net, сьогодні в ЗМІ повідомляли, що в госбюджет- 2015 уряд планує закласти курс долара в 22 гривни.
Відмітимо, раніше сталі відомі деталі держбюджет 2015, в якому закладені: "Дефіцит - 3,7%, ВВП - 1,72 трлн. грн, реальний ВВП - "мінус" 4,5%, інфляція - 13,5%".
Новий міністр фінансів Наталія Яресько обіцяла представити Госбюджет- 2015 до кінця року.

Автор: Admin
Прочитали - 942
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати