Регистрация

Штайнмайер виступив проти членства України в НАТО

23-11-2014, 20:44

Штайнмайер виступив проти членства України в НАТО

Штайнмайер виступив проти членства України в НАТО

 Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайер (Frank - Walter Steinmeier) виступив проти вступу України до НАТО.

Про це він заявив в інтерв'ю SPIEGEL ONLINE, яке було опубліковано в неділю, 23 листопада. За словами дипломата, між Україною і альянсом можливі партнерські стосунки, але про членство в НАТО мови не йде.
Крім того, Штайнмайер вважає, що вступ України в Євросоюз не відбудеться навіть в досить довгостроковій перспективі. За словами глави МЗС Німеччини, Київ повинні провести економічні і політичні реформи. Міністр підкреслив, що це проект, над яким належить працювати не одному поколінню українців. У зв'язку з цим Штайнмайер запропонував відмовитися від спекуляцій на тему вступу України в ЄС.
Німецький політик також виразив побоювання, що російська влада ще довго підживлюватиме розкол України. "На сході України ще нічого не вирішено", - підкреслив Штайнмайер. За його словами, він покладається на заяви Кремля про те, що Росія не збирається порушувати територіальну цілісність України. Проте Штайнмайер додав, що доки події розвиваються за іншим сценарієм. Незважаючи на це, глава МЗС ФРН виступає проти припинення діалогу з Кремлем.

Автор: Admin
Прочитали - 652
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати