Регистрация

У Білому домі знають, як Путіну врятувати рубель

16-12-2014, 17:43

У Білому домі знають, як Путіну врятувати рубель

У Білому домі знають, як Путіну врятувати рубель

 У Америці Путину радять для порятунку рубля, що падає, змінити політику країни

Росії для порятунку рубля треба змінити політику відносно України, вважає радник Обами.
Президент Росії Володимир Путін для того, щоб припинити рекордний обвал рубля і врятувати російську економіку від колапсу, повинен змінити свою політику відносно України.
Таку думку висловив головний економічний радник світового фінансового концерну Allianz і глава комітету з питань глобального розвитку при президентові США Бараке Обамі Мохамед А. Эль-Эриан в коментарі для видання Bussinesinsider.
"Вивести Росію із скрутного становища може президент Путін. Незважаючи на згубний вплив низьких цін на нафту, він може поліпшити ринок і відношення інвесторів зміною курсу в контексті України, конструктивнішим підходом до Заходу і діями, які допомогли б відмінити економічні санкції проти його країни", - написав він.
Експерт, який раніше, серед іншого, працював на одну з найбільших інвестиційних компаній світу PIMCO, розкритикував дії Центрального банку Росії, який, намагаючись зупинити рекордний обвал російського рубля, підняв облікову ставку до 17% з 10,5%.
Він відмітив, що цей крок не допоможе, і єдиний, хто допоможе допомогти російській економіці - це президент Путін.
В той же час аналітик виразив сумнів, що глава РФ готовий це зробити, відмітивши, що це лише ще більше ускладнить ситуацію в Росії.
Як повідомляв Кореспондент.net, сьогодні курс євро в Росії на Московській біржі досяг 100 рублів, а долара доходив до 80. В цілому з початку року долар виріс до рубаю більш ніж удвічі, євро - майже удвічі.
ЗМІ: В Росії банки почали закуповувати п'ятизначні вуличні табло курсів валют

Автор: Admin
Прочитали - 464
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати