Регистрация

Аеропорти України закривають під прийом військових літаків США - блогер

15-12-2014, 18:57

Аеропорти України закривають під прийом військових літаків США - блогер

Аеропорти України закривають під прийом військових літаків США - блогер

 За даними автора, відомого в кругах ЛНР і ДНР, розпочаті неофіційні постачання американської зброї в Україну.

Відомий в кругах сепаратистів блогер Борис Рожин (Colonel Cassad) повідомив про можливу причину закриття аеропортів Харкова, Дніпропетровська і Запоріжжя.
"Закривають їх під прийом військово-транспортних літаків США і НАТО. Один з читачів тих, що мають зв'язки в Запоріжжі вже підтвердив", - пише автор на своїй сторінці в LiveJournal.
За даними Рожина, зараз в запорізькому аеропорту виконують термінове замовлення на установку оборонних вишок по периметру.
"Почали роботи у кінці листопада. Зараз вже закінчують. Учора повідомив, що авіарейси із Запоріжжя (Мотор Сич) зупиняють з 13-го. На питання чому зупиняють, один з працівників аеропорту повідомив, що готують аеропорт під прийом військових літаків з технікою, в т.ч. і в Харкові і Дніпрі. Техніку чекають із США", - повідомляє автор.
По Дніпропетровську, пише блогер, аналогічна ситуація," з Харкова доки підтверджень не бачив".
"Вже є підтвердження, що розвантажили 4 "Геркулеси" штатівських", - повідомляє Рожин, не уточнюючи, куди саме прибули літаки.
11 грудня сенат США схвалив законопроект, по якому в Україну піде американська військова допомога. Документ ще чекає підписання у Барака Обами.
Окрім введення новий санкцій проти Росії, законопроект передбачає передачу Києву зброї, в першу чергу, протитанкової і бронебійної.
Раніше повідомлялося, що призначена термінова зустріч Лаврова і Керри. 15 грудня головні дипломати РФ і США мають намір обговорити українську ситуацію.

Автор: Admin
Прочитали - 873
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати