Регистрация

У мережі з'явилося відео зустрічі Мотороли з "кіборгами"

15-12-2014, 18:40

Бійці ВСУ вимагають звільнити капітана, що зустрівся з Моторолою

У мережі з'явилося відео зустрічі Мотороли з "кіборгами"

 В п'ятницю російський Lifenews опублікував відео зустрічі Мотороли нібито з "кіборгами"

Зараз під зверненням вже 60 підписів, повідомив один з командирів 93-ої бригади.
Бійці 93-ої бригади збирають підписи з вимогою звільнити капітана "Куполу", якого журналісти Lifenews зняли під час ротації в донецькому аеропорту, де він нібито зустрівся з командиром ДНР Моторолою.
За словами командира 1 роти 93-ої бригади старшого лейтенанта Прокопенко, зараз під зверненням вже 60 підписів, передає Громадське ТБ.
У свою чергу, в.о. начальника прес-служби Генштабу ВСУ Владислав Селезньов заявив, що в ролику LifeNews, була невірно подана інформація, вирізані фрази з контексту.
"Учора під контролем міжнародних спостерігачів від спостережливої місії ОБСЄ відбулася заміна особового складу, який виконує завдання по охороні стратегічного об'єкту, - Донецького аеропорту. Завдяки військовій дипломатії ротацію вдалося провести без єдиного пострілу і втрат серед українських військовослужбовок", - написав він на своїй сторінці в Facebook.


"Присутні на заході російські журналісти телеканалів LifeNews і Росія 24 дали в ефір інформацію, в якій окремі фрази учасників були вирвані з контексту", - додав Селезньов.
Як повідомляє InfoResist, у свою чергу "Купол" прокоментував ролик з Моторолою, який з'явився в мережі так : "Ми туди їхали не обніматися і не цілуватися з ними (бойовиками). Подякував я його тільки за, що він дав без єдиного пострілу вивести моїх хлопців. Моє головне завдання вивести цілими своїх бійців. Я ж не буду на камеру, уподібнюючись терористам, поводитися зухвало".
Нагадаємо, в п'ятницю російський телеканал Lifenews опублікував відео зустрічі Мотороли нібито з "кіборгами". Імовірно українські бійці поспілкувалися з комбатом бойових загонів ДНР Моторолою.
"Я дуже задоволений, що ми порозумілися. Як у нас договір був, так все і сталося, без змін. Дуже було приємно познайомитися з командирами. Я дуже радий, що так вийшло. Я думаю, світову ми ще святкуватимемо. Я вважаю, що це братська війна, головне, щоб верху розібралися, а ми солдати, ми чекаємо. Нам сказали - ми робимо", - заявив імовірно командуючий батальйоном української армії в аеропорту десантник з позивним Купол.
Як стало відомо Кореспондент.net, комбат з позивним Купол дійсно існує, але їх підрозділ вивели з аеропорту донецка вже 10 днів тому.
У теж час користувачі Facebook запевняють, що комбат "Купол" був справжнім, але з іншої бригади. За їх словами, в кадрі дійсно комбат ВСУ з позивним "Купол", але це не відомий десантник з 95-ої бригади, а новий і. о. комбата 93-ей бригади, який зовсім нещодавно знаходиться в Пісках.

Автор: Admin
Прочитали - 771
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати