Регистрация

Росія виступає за збереження Донбасу у складі України - Лаврів

15-12-2014, 17:55

Росія виступає за збереження Донбасу у складі України - Лаврів

Росія виступає за збереження Донбасу у складі України - Лаврів

 У Росії у котрий раз заявили, що Донбас має бути українським

Глава МЗС РФ заявив, що Росія єдина сторона, зацікавлена у збереженні Донбасу у складі України.
Москва є єдиною силою, що виступає за збереження Донбасу у складі України при врегулюванні кризи, заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров в інтерв'ю Інтерфаксу.
"Ми зараз єдині, хто цього домагається, наполягаючи на виконанні того самого зобов'язання, про яке я сказав : проведення конституційної реформи за участю усіх регіонів і усіх політичних сил України", - сказав Лавров, відповідаючи на питання, чи веде Москва лінію на врегулювання проблеми Донбасу при його збереженні у складі України.
В той же час міністр відмітив, що необхідно створити для південного сходу України "можливість фінансово забезпечувати свої потреби за рахунок домовленості з центром з податкових питань, щоб вони могли користуватися своєю мовою, щоб вони могли святкувати свої пам'ятні дати, а не ті, що нав'язані однією частиною країни".
За словами Лаврова, для південного сходу України неприйнятна ідея, щоб відмічати як національне свято дні народження Степана Бандери і Романа Шухевича.
"Я не бачу, як на сході і на півдні України ці свята можуть відзначатися - там відмічають 9 травня. Потрібно виходити з цієї реальності: не можна нав'язати усій країні якусь ідеологію, коли цих ідеологій в країні представлено декілька", - відмітив Лавров.
Як повідомляв Кореспондент.net, минулого тижня Лавров заявив, що з'явився шанс на установлення миру в Україні і база для економічного відновлення Донбасу.
Лавров: Порошенко - головний партнер по врегулюванню кризи на Донбасі

Автор: Admin
Прочитали - 750
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати