Регистрация

"Вже немає ніякого сенсу". Путін не хоче бути президентом довічно

23-11-2014, 17:40

"Вже немає ніякого сенсу". Путін не хоче бути президентом довічно

"Вже немає ніякого сенсу". Путін не хоче бути президентом довічно

 Путін розповів про монархію, можливість нового висунення і шкоду від його довічного президентства.

Володимир Путін заявив, що не має наміру довічно залишатися президентом Росії, оскільки "це шкідливо для країни", але не виключив свого висунення на цей пост в 2018 році, передає ТАСС.
Путін негативно відповів на питання чи залишиться він президентом назавжди.
"Ні. І для країни неправильно, шкідливо, і мені не треба. Розумієте, я в такому стані і положенні, що нічого прихованого. Виходжу з реалій поточного дня, з середньострокового прогнозу... Мені немає сенсу за щось хапатися. Розумієте, вже немає сенсу ніякого. Знаю, що щиро служив і служу, роблю все, щоб реалізувати себе в цьому. А, повторюю, чіплятися за щось - контрпродуктивно, шкідливо і зовсім нецікаво", - розповів Путін.
Він відмітив, що конституція Росії дозволяє йому знову балотуватися на вищий державний пост.
"Так, існує можливість мого нового висунення... Але це зовсім не означає, що я прийму таке рішення", - підкреслив Путін.
Він відмітив, що зараз рано думати про ще один термін президентства.
"Виходитиму із загального контексту, внутрішнього розуміння, свого настрою. Чи буде вона (можливість балотуватися - ред.) реалізована, поки не знаю", - сказав Путін.
Він також розповів, що вважає помилковою думку про те, що "в Росії все залежить від його персони". Але визнав, що в деякі питання, де немає єдиної позиції, "дійсно, доводиться втручатися".
Путін признався, що намагається не залежати від рейтингів і спокійно відноситься до пропозицій назвати його ім'ям вулиці, а монархію вважає пройденим етапом в історії Росії.

Автор: Admin
Прочитали - 579
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати