Регистрация

Лавров: З'явився шанс на установлення миру в Україні

12-12-2014, 17:48

Лавров: З'явився шанс на установлення миру в Україні

Лавров: З'явився шанс на установлення миру в Україні

 Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров

Є конструктивна база для економічного відновлення Донбасу, відмітив Лавров.
З'явився шанс на установлення миру в Україні і база для економічного відновлення Донбасу, заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров.
Лавров бере участь в зустрічі з учасниками щорічної науково-освітньої програми "Діалог в ім'я майбутнього: Росія і світ навкруги".
"Важко, але все-таки встановилося перемир'я, режим припинення вогню. Є конструктивна база для просування вперед з інших питань, включаючи економічне відновлення Донбасу, налагодження політичного діалогу, який повинен зрештою привести до конституційної реформи", - цитує Лаврова ТАСС.
Він відмітив, що зараз важливо знайти спосіб відновлення роботи контактної групи за участю представників українського керівництва, представників самопроголошених Донецькою і Луганською "народних республік" за участю Росії і ОБСЄ.
"Буквально в ці дні узгоджується графік проведення мінських зустрічей. Росія активно сприяє тому, щоб згода була досягнута якнайскоріше", - підкреслив глава МЗС Росії.
Раніше Лаврів заявив про необхідність переламати "тренд кольорових революцій" і експорту демократії.
Нагадаємо, раніше Лаврів назвав "гнійником" підконтрольні сепаратистам території Донецької і Луганської областях.
Як повідомляв Кореспондент.net, у кінці листопада міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров і держсекретар США Джон Керри обговорили виконання мінських домовленостей по врегулюванню військового конфлікту на Донбасі. Діалог відбувся під час зустрічі політиків у Відні.

Автор: Admin
Прочитали - 482
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати