Регистрация

Путіна знову назвали найвпливовішою людиною року

12-12-2014, 17:36

Путіна знову назвали найвпливовішою людиною року

Путіна знову назвали найвпливовішою людиною року

 За це звання з Володимиром Путіним змагалися дев'ять конкурентів

Російський президент очолив рейтинг найвпливовіших осіб 2014 року за версією AFP.
Президент Росії Володимир Путін зайняв перше місце в рейтингу найвпливовіших осіб року, що минав, складеному інформаційним агентством Франс-прес (Agence France - Presse, AFP).
У цьому списку фігурують також глава радикального угрупування Ісламська держава Абу Бакр аль-Багдади і нігерійські ліцеїстки, викрадені ісламістською сектою Боко Харам.
Також в рейтинг цього року потрапили Діана і Джон Фоули, батьки американського журналіста Джеймса Фоули, першого західного заручника, якого обезголовили бойовики Ісламська держава.
Цей рейтинг, до якого загалом увійшли десять персон, був складений за результатами опитування серед журналістів AFP. У нім взяли участь 380 співробітників редакції агентства.
Минулого року цей список AFP очолив колишній співробітник ЦРУ Едвард Сноуден, що отримав політичний притулок в Росії. У рейтинг потрапили також президент Ірану Хасан Рухани, лауреат Нобелівської премії миру цього року Малала Юсуфзай з Пакистану, а також Папа Римський Франциск.
Франс-прес - найбільше французьке інформаційне агентство, також є одним з найбільш авторитетних і старе у світі. Створено в 1944 році на базі Agence Havas, заснованого в 1835 році.
Нагадаємо, раніше цього тижня американський журнал Time удостоїв звання "Людина року" борців з Эболой, з якими за це право змагався і Володимир Путін.
Російський лідер вже удостоювався цього звання в 2007 році.
Минулого місяця Путін другий рік підряд зайняв перше місце в рейтингу найвпливовіших людей світу за версією журналу Forbes.

Путіна знову назвали найвпливовішою людиною року

 

Автор: Admin
Прочитали - 762
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати