Регистрация

Порошенко: Ми готові почати процес децентралізації влади

7-12-2014, 18:05

Порошенко: Ми готові почати процес децентралізації влади

Порошенко: Ми готові почати процес децентралізації влади

 Влада готова почати децентралізацію

Українська влада готова почати процес децентралізації.
Про це заявив Президент України Петро Порошенко в поздоровленні працівників органів місцевого самоврядування і територіальних громад, інформує прес-служба Глави держави.
"Сьогодні громади хочуть жити по-новому і мати більше можливостей. Ми готові почати процес децентралізації влади. Необхідність таких змін особливо актуальна з наближенням виборів сільських, селищних, міських голів і депутатів місцевих рад", - говориться в повідомленні.
Але, за словами Порошенка, обрані громадами представники мають бути готові отримати разом з широкими повноваженнями і відповідальність за життєдіяльність і розвиток територій.
"Саме від сумлінності, ініціативності і активності працівників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад залежить рівень стандартів організації управління в містах, селах і селищах, якість виконання зобов'язань, забезпечення самостійності і дотримання принципу самоврядування громад", - відмітив Президент.
Як повідомляв Кореспондент.net, в жовтні новопризначений спікер Рады Володимир Гройсман повідомив, що децентралізація влади може початися вже в січні 2015 року.
Раніше Євросоюз виділив Україні на децентралізацію 55 мільйонів євро.
Польща допоможе Україні з децентралізацією і Антикорупційним бюро

Автор: Admin
Прочитали - 698
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати